home *** CD-ROM | disk | FTP | other *** search
/ Krolewskie bramki Polakow Mundiale 1938 to 1986 / MUNDIAL2002.iso / data.cxt / 00010_Bitmap_hiszpania02 (.png) < prev    next >
Bitmap Image  |  2002-05-18  |  2MB  |  800x600  |  16-bit (38,398 colors)
Labels: ball | clock | field | hakham | monitor | sky | soap pad | sports ball
OCR: gazeta PORT na Mecze mistrzosi reprezentacji twach Swiata Polski W pitce nozne graj film HISZPANIA 1982 mundialem zostat sprzedany op Juventusu Turyn za ogromna wtedy kwote 1,8 miliona dolarow To byt na jwyzszy transfer W historii polskiej pitki. Pierwsze dwa mecze Polakow zakonczyty sie bezbramkowymi remisami ile wynik spotkania Wtochami cieszyt . tyle 0:0 Kamerunem zostato W Polsce odebrane jako porazka Na Piechn iczka reprezentantow posypata sie fala krytyki. W decydujacym meczu Peru Piechniczek przesunat do ataku Bonka (za kontuzjowanego Andrzeja Iwana), op Srodka pomocy wsta wit Janusza Kupcewi icza. Efekt? W pierwszej potowie zaden Po przerwie jednak 20 minut wystarczyto, by Polacy strzelili piec goli wyszli grupy na pierwszym miejscu. W fazie cwi iercfinat owej pierwszy mecz Belgia ...