home *** CD-ROM | disk | FTP | other *** search
/ Krolewskie bramki Polakow Mundiale 1938 to 1986 / MUNDIAL2002.iso / data.cxt / 00008_Bitmap_francja03 (.png) < prev    next >
Bitmap Image  |  2002-05-18  |  2MB  |  800x600  |  16-bit (30,395 colors)
Labels: ball | clock | field | hakham | monitor | sky | soap pad | sports ball
OCR: gazeta PORT na Mecze mistrzosi reprezentacj twach Swiata Polski W pitce nozne graj film FRANCJA 1938 Do przerwy Brazylijczycy prowadzili 3:1 mimo ze Polacy tylko sie bronili. Sytuacja zmienita sie diametralnie, gay spadt Brazylijczycy pogubili sie swoj koncert zaczat Wilimowski. Najpierw strzelit drugiego gola, wkrotce wyrownuja acego po cyrkowych jak napisano zagraniach, dzieki ktorym sam wymanewrowat cata dei fensy ywe rywali Wsciekty Leonidas zrzucit buty chciat grac boso ale nie pozwolit na to sedzia. Rywale ponownie objeli prowadzenie kiedy ustat Dogrywke na minute przed koncem dato Polakom kolejne trafienie Wilimowskiego. Po krotkiej przerwie Brazylijczycy odzyskali sity ruszyli niesamowitym impetem. Dwa gole Leonidasa przesadzity ich awansie bo wycienczony Wilimowski odpowiedziat ty ...