BRAMKI: Pater (18), Frankowski (22-k, 34)

86'
Widz≤w 2500
Najlepszy zawodnik Wisly Tomasz Frankowski

úatwe zwyciΩstwo Wis│y
Wis│a bez trudu poradzi│a sobie z Mistrzem Polski i wygra│a z úKS-em 3:0. Na pocz▒tku meczu gra by│a spokojna - Wis│a bada│a przeciwnika, zawodnicy jakby ╢wiadomi swej wy┐szo╢ci grali spokojnie i zbierali si│y na szybki atak. Wis│a ruszy│a do boju po pierwszym kwadransie i ju┐ w 18 minucie Grzegorz Pater zdoby│ pierwsz▒ bramkΩ, po akcji Frankowskiego. Cztery minuty p≤╝niej w polu karnym zosta│ sfaulowany Jacek Matyja i Tomasz Frankowski pewnie pokona│ bramkarza úKS-u. Ostatnia bramka meczu pad│a w 34 minucie, kiedy to bardzo aktywny "Franek" z zimn▒ krwi▒ wykorzysta│ b│▒d │≤dzkich obro±c≤w. Ju┐ do ko±ca meczu Wis│a gra│a spokojnie, kontroluj▒c grΩ. Warto jeszcze napisaµ, ┐e w 45. minucie Atrur Sarnat obroni│ rzut karny, co uda│o mu siΩ tak┐e w ostatnim meczu z Ruchem Chorz≤w.