Centrum Kariery

Jak umie╢ciµ w bazie danych ofertΩ pracy lub praktyki?

Umieszczanie ofert jest nieodplatne !!! OfertΩ proszΩ wys│aµ do nas e-mailem lub ewentualnie faxem.

e-mail: biuro@kariera.it.pl

fax: (0-22) 849 97 52

Oferta powinna zawieraµ:

  • Informacje o firmie (nazwa, adres, profil dzia│alno╢ci)
  • Opis stanowiska i zakres obowi▒zk≤w
  • Wymagania (wykszta│cenie, cechy osobowo╢ci, specyficzne wymagania)
  • Wymagane dokumenty i termin przyjmowania aplikacji

Oferty mog▒ dotyczyµ pracy sta│ej, okresowej lub praktyk dla student≤w lub absolwent≤w wy┐szych uczelni.

Otrzymana oferta zostanie w ci▒gu 48 godzin umieszczona na odpowiedniej stronie regionalnej Centrum Kariery. Prosimy o nie przesy│anie faxem ofert d│u┐szych niz 100 wyraz≤w (1 strona du┐▒ czcionka). Je┐eli termin przyjmowania zglosze± nie jest okre╢lony oferta bΩdzie umieszczona na 8 tygodni.

Dodatkowych informacji o programie udzielaj▒ Koordynatorzy w Komitetach Lokalnym AIESEC.

Spis telefon≤w

Strona g│≤wna Centrum Kariery