filezilla - en to et translation catalogue (1345 entries)

en: %H:%M:%S elapsed
et: Aega kulunud: %H:%M:%S

en: %H:%M:%S left
et: Aega lõpuni: %H:%M:%S

en: %a - Account (Lines containing this will be omitted if not using Account logontype)
et: %a - Konto (Seda sisaldavad read jäetakse välja, kui ei kasutata 'konto' tüüpi sisselogimist)

en: %d directory | %d directories
et[0]: %d kataloog
et[1]: %d kataloogi

en: %d file | %d files
et[0]: %d fail
et[1]: %d faili

en: %d file. Total size: %s | %d files. Total size: %s
et[0]: %d fail. Kogusuurus: %s
et[1]: %d faili. Kogusuurus: %s

en: %d file. Total size: At least %s | %d files. Total size: At least %s
et[0]: %d fail. Kogusuurus: Vähemalt %s
et[1]: %d faili. Kogusuurus: Vähemalt %s

en: %d files added to queue
et: %d faili lisatud järjekorda

en: %h - Host
et: %h - Server

en: %p - Password
et: %p - Parool

en: %s - Certificate expired!
et: %s - Sertifikaat on aegunud!

en: %s - Not yet valid!
et: %s - Ei ole veel kehtiv!

en: %s - Proxy user
et: %s - Proksi kasutaja

en: %s and %s. Total size: %s
et: %s ja %s. Kogusuurus: %s

en: %s and %s. Total size: At least %s
et: %s ja %s. Kogusuurus: Vähemalt %s

en: %s byte | %s bytes
et[0]: %s bait
et[1]: %s baiti

en: %s bytes
et: %s baiti

en: %s bytes (%d B/s)
et: %s baiti (%d B/s)

en: %s bytes (%d.%d KB/s)
et: %s baiti (%d.%d KB/s)

en: %s bytes (%d.%d MB/s)
et: %s baiti (%d.%d MB/s)

en: %s bytes (? B/s)
et: %s baiti (? B/s)

en: %s could not be found. Without this component of FileZilla, SFTP will not work.
    
    Please download FileZilla again. If this problem persists, please submit a bug report.
et: %s ei leitud. Selle komponendita FileZilla SFTP ei tööta.
    Palun tõmmake FileZilla uuesti. Kui probleem ei kao, postitage veateade.

en: %s could not be found. Without this component of FileZilla, SFTP will not work.
    
    Possible solutions:
    - Make sure %s is in a directory listed in your PATH environment variable.
    - Set the full path to %s in the FZ_FZSFTP environment variable.
et: %s-i ei leitud. Ilma selle FileZilla komponendita SFTP ei tööta.
    
    Võimalikud lahendused:
    - Kontrolli et %s oleks muutujas PATH kirjeldatud kataloogis.
    - Määra muutujas FZ_FZSFTP täielik tee %s -ni.

en: %s with %d bits
et: %s %d bitiga

en: %u - Username
et: %u - Kasutajanimi

en: %w - Proxy password
et: %w - Proksi parool

en: &About...
et: &Programmist...

en: &Account:
et: &Konto:

en: &Active
et: &Aktiivne

en: &Add bookmark...
et: &Lisa järjehoidja...

en: &Add files to queue
et: &Failide lisamine järjekorda

en: &Add keyfile...
et: &Lisa võtmefail

en: &Add to queue
et: &Lisa järjekorda

en: &Always trust certificate in future sessions.
et: &Usalda sertifikaati ka tulevastel sessioonidel.

en: &Always trust this host, add this key to the cache
et: &Usalda seda serverit alati ja lisa tema võti mällu

en: &Always use default editor
et: &Kasuta alati vaikimisi editori

en: &Always use this action
et: &Kasuta alati seda toimingut

en: &Ask for action
et: &Küsi toimingut

en: &Ask your operating system for the external IP address
et: &Küsi operatsioonisüsteemilt välist IP aadressi

en: &Autodetect
et: &Automaatne tuvastus

en: &Automatically remove successful transfers
et: &Eemalda automaatselt õnnestunud ülekanded

en: &Binary
et: &Binaarne

en: &Binary prefixes using SI symbols. (e.g. 1 KB = 1024 bytes)
et: &Binaarne - kasutatakse SI sümboleid. (näit. 1 KB = 1024 baiti)

en: &Bookmarks
et: &Järjehoidjad

en: &Browse...
et: &Sirvi...

en: &Burst tolerance:
et: &Kiiruse kõikumise tolerants:

en: &Cancel
et: &Loobu

en: &Check for beta versions of FileZilla
et: &Kontrolli FileZilla beeta versioonide olemasolu

en: &Clear private data...
et: &Privaatsete andmete kustutamine...

en: &Close FileZilla
et: &Sulge FileZilla

en: &Connect
et: &Ühenda

en: &Copy
et: &Kopeeri

en: &Copy current connection to Site Manager...
et: &Kopeeri aktiivne ühendus saidihaldurisse

en: &Copy to clipboard
et: &Kopeeri lõikemällu

en: &Crash
et: &Avarii

en: &Create directory
et: &Loo kataloog

en: &Debug
et: &Silumine

en: &Debug information in message log:
et: &Siluri info teadete logis:

en: &Default editor:
et: &Vaikimisi editor:

en: &Default file exists action...
et: &Vaikimisi toiming faili olemasolul...

en: &Delay between failed login attempts:
et: Sisselogimiskatsete vaheline aeg:

en: &Delete
et: &Kustuta

en: &Directory comparison
et: V&õrdle katalooge

en: &Discard local file then download and edit file anew
et: &Tühista kohalik fail ning tõmba ja muuda uuesti

en: &Disconnect
et: &Katkesta ühendus

en: &Disconnect from server
et: &Katkesta ühendus serveriga

en: &Display size in bytes
et: &Näita failisuurusi baitides

en: &Don't show this dialog again.
et: &Ära enam näita seda dialoogi.

en: &Don't use external IP address on local connections.
et: Ärge kasutage välist IP aadressi &kohalikel ühendustel.

en: &Double-click action on files:
et: &Topelt-klõps failidel:

en: &Download
et: &Allalaadimine

en: &Download to:
et: &Lae kausta:

en: &Download...
et: &Lae alla

en: &Edit
et: &Muutmine

en: &Edit filter rules...
et: &Filtrite muutmine...

en: &Enable
et: &Luba

en: &Enable automatic update check
et: &Luba automaatne uuenduste kontroll

en: &Encoding:
et: &Kodeering:

en: &Enter custom command...
et: &Sisesta oma käsk...

en: &Execute
et: &Käivita

en: &Export Site Manager entries
et: &Saidihalduri kirjete eksport

en: &Export...
et: &Eksport...

en: &Fall back to active mode
et: &Tagasi aktiivse laadi juurde

en: &File
et: &Fail

en: &File Attributes...
et: &Faili atribuudid...

en: &File permissions...
et: &Faili õigused...

en: &File:
et: &Fail:

en: &Filter sets:
et: &Filtrikogumik:

en: &Filters:
et: &Filtrid:

en: &Finish editing and delete local file
et: &Lõpeta muutmine ja kustuta kohalik fail

en: &Flatten remote paths, download all contained files directly into target directory
et: &Tõmba kõik failid otse sihtkausta olenemata nende paiknemisest serveris

en: &Get external IP address from the following URL:
et: &Võta väline IP aadress järgnevalt URL'ilt:

en: &Getting help...
et: &Abilehed...

en: &Global bookmark
et: &Globaalne järjehoidja

en: &HTTP/1.1 using CONNECT method
et: &HTTP/1.1 kasutab CONNECT-meetodit

en: &Help
et: &Abi

en: &Highest
et: &Tähtsaim

en: &Highest available port:
et: &Kõrgeim vaba port:

en: &Host:
et: &Server:

en: &IEC binary prefixes (e.g. 1 KiB = 1024 bytes)
et: &IEC binaarne kuju (näit. 1 KiB = 1024 baiti)

en: &ISO 8601 (example: 2007-09-15)
et: &ISO 8601 (näiteks: 2007-09-15)

en: &Inherit system's filetype associations
et: &Kasuta süsteemi failitüüpide seoseid

en: &Keep remote path structure relative to search root
et: Säilita &kaustade liigendatus otsingu juurkausta suhtes

en: &Layout of file and directory panes:
et: &Faili- ja kataloogipaneelide paigutus:

en: &Limit local ports used by FileZilla
et: &Filezilla poolt kasutatud kohalike portide arv

en: &Limit number of simultaneous connections
et: &Erinevate ühenduste limiitarv

en: &Local directory tree
et: K&ohalik kataloogipuu

en: &Local directory:
et: &Kohalik kataloog:

en: &Log to file
et: &Logi faili

en: &Logontype:
et: &Sisselogimise tüüp:

en: &Low
et: &Madal

en: &Manage bookmarks...
et: &Halda järjehoidjaid...

en: &Manual transfer...
et: &Käsitsi ülekanne...

en: &Maximum number of connections:
et: &Maksimaalne ühenduste arv:

en: &Maximum number of retries:
et: Maksimaalne korduskatsete arv:

en: &Message log
et: &Teadete logi

en: &Minimize to tray
et: &Minimeeri süsteemisalve (kella kõrvale)

en: &Name:
et: &Nimi:

en: &Network configuration wizard...
et: &Võrgu seadistamise nõustaja...

en: &New
et: &Uus

en: &New Site
et: &Uus koht

en: &New version available!
et: &Uus versioon saadaval!

en: &No
et: &Ei

en: &None
et: &Puudub

en: &Normal
et: &Normaalne

en: &Number of days between update checks:
et: Uuenduste kontrollimise intervall päevades:

en: &Numeric value:
et: &Numbriline väärtus:

en: &OPEN
et: &AVA

en: &Open
et: &Ava

en: &Overwrite
et: K&irjuta üle

en: &Passive
et: &Passiivne

en: &Password:
et: &Parool:

en: &Play sound
et: &Mängi heli

en: &Position of the message log:
et: &Teadete logi asukoht:

en: &Preserve timestamps of transferred files
et: &Säilita ülekantud failide ajaväärtused

en: &Queue
et: &Järjekord

en: &Quickconnect
et: &Kiirühendus

en: &Quickconnect bar
et: &Kiirühenduse riba

en: &Read
et: &Loe

en: &Reconnect
et: &Taasühenda

en: &Refresh
et: &Värskenda

en: &Remember password for this session
et: &Jäta selleks seansiks parool meelde

en: &Remote directory:
et: S&erveri kataloog:

en: &Remote path:
et: &Serveri kaustatee:

en: &Remove
et: &Eemalda

en: &Remove key
et: &Eemalda võti

en: &Remove selected
et: &Eemalda valitud

en: &Rename
et: &Nimeta ümber

en: &Rename...
et: &Nimeta ümber...

en: &Reopen local file
et: &Taasava kohalik fail

en: &Report a bug...
et: &Teavita veast...

en: &Restart Wizard
et: &Käivita nõustaja uuesti

en: &Resume
et: &Jätka

en: &Run command...
et: &Käivita käsk...

en: &Run configuration wizard now...
et: &Käivita võrgu seadistamise nõustaja...

en: &Run update check now...
et: &Kontrolli uuendusi kohe ...

en: &SITE
et: &SAIT

en: &Save as...
et: &Salvesta uue nimega...

en: &Search
et: &Otsi

en: &Search remote files...
et: &Otsi kaugeid faile...

en: &Select language:
et: &Vali keel:

en: &Select the columns that should be displayed:
et: &Vali kuvatavad veerud:

en: &Settings
et: &Seaded

en: &Settings...
et: &Seaded...

en: &Show debug menu
et: &Näita siluri menüüd

en: &Show message
et: &Näita teadet

en: &Show timestamps in message log
et: &Näita ajaväärtusi teadete logis

en: &Site Manager...
et: &Saidihaldur...

en: &Site-specific bookmark
et: S&aidikeskne järjehoidja

en: &Skip
et: &Jäta vahele

en: &Start transfer immediately
et: &Alusta koheselt ülekannet

en: &Swap local and remote panes
et: Vaheta kohalik ja serveri aken

en: &Theme:
et: &Teema:

en: &Transfer
et: &Ülekanne

en: &Transfer mode:
et: &Ülekande laad:

en: &Transfer queue
et: &Ülekande järjekord

en: &Treat dotfiles as ASCII files
et: &Loe punkt-failid ASCII failideks

en: &Unedit
et: &Tühista muutused

en: &Update cached key for this host
et: &Uuenda selle serveri salvestatud võtit

en: &Upload
et: &Üleslaadimine

en: &Use custom program
et: &Vali programm

en: &Use system's default editor for text files
et: &Kasuta vaikimisi tekstitoimetusprogrammi

en: &Use the following IP address:
et: &Kasuta järgmist IP aadressi:

en: &Use the server's external IP address instead
et: &Kasuta selle asemel serveri välist IP aadressi

en: &Use thousands separator
et: &Kasuta tuhandete eraldajat

en: &User:
et: &Kasutaja:

en: &Username:
et: &Kasutajanimi:

en: &Version %s
et: &Versioon %s

en: &View
et: &Vaade

en: &View/Edit
et: &Vaata/Muuda

en: &Write
et: &Kirjuta

en: &Yes
et: &Jah

en: '%s' does not exist or cannot be accessed.
et: '%s' ei eksisteeri või ei ole kättesaadav.

en: '%s' is not a directory.
et: '%s' ei ole kataloog.

en: 'Account' logontype not supported by selected protocol
et: 'Konto' tüüpi sisselogimine ei ole valitud protokolli poolt toetatud

en: 'quote' is usually a local command used by commandline clients to send the arguments following 'quote' to the server. You might want to enter the raw command without the leading 'quote'.
et: 'quote' on arvatavasti käsurea klientide poolt kasutatav lokaalne käsk, saatmaks 'quote' -le järgnevaid argumente serverile. Proovige puhast käsku ilma eelneva 'quote' -ta.

en: (%d object filtered) | (%d objects filtered)
et[0]: (%d objekt filtreeritud)
et[1]: (%d objekti filtreeritud)

en: (0 for no limit)
et: (0 limiidivaba)

en: (0-999 seconds)
et: (0-999 sekundit)

en: (5-9999, 0 to disable)
et: (5-9999, 0 keelamiseks)

en: (At least 7 days)
et: (Vähemalt 7 päeva)

en: (example: %H:%M)
et: (näiteks: %H:%M)

en: (example: %Y-%m-%d)
et: (näiteks: %Y-%m-%d)

en: (in KB/s)
et: (KB/s)

en: , %H:%M:%S left
et: , aega lõpuni: %H:%M:%S

en: , --:--:-- left
et: , aega lõpuni: --:--:--

en: --:--:-- left
et: Aega lõpuni: --:--:--

en: -c cannot be used together with an FTP URL.
et: -c'd ei saa kasutada koos FTP URL'ga.

en: -s and -c cannot be present at the same time.
et: -s ja -c pole samaaegselt kasutatavad.

en: -s cannot be used together with an FTP URL.
et: -s'i ei saa kasutada koos FTP URL'ga.

en: 0 - None
et: 0 - Puudub

en: 1 - Warning
et: 1 - Hoiatus

en: 3 - Verbose
et: 3 - Paljusõnaline

en: 4 - Debug
et: 4 - Silur

en: A bookmark with the entered name already exists. Please enter an unused name.
et: Selle nimega järjehoidaja on juba olemas. Sisesta uus nimi.

en: A default editor needs to be set.
et: Vaikimisi kasutatav tekstitoimetusprogramm vajab seadistamist.

en: A directory cannot be dragged into one if its subdirectories.
et: Kataloogi ei saa lohistada oma enda alamkatoogi.

en: A few servers don't allow passive mode or are misconfigured. In such cases you would have to use active mode. In active mode, FileZilla opens a port and asks the server to connect to it.
et: Mõned serverid ei luba passiivset laadi või on valesti seadistatud. Sellistel juhtudel peab kasutama aktiivset laadi. Aktiivse laadi puhul FileZilla avab pordi ja palub serveril sinna ühenduda.

en: A file previously opened has been changed.
et: Eelnevalt avatud faili on muudetud.

en: A file with that name is already being edited. Do you want to reopen '%s'?
et: Selle nimega faili on juba muutmisel. Kas soovid '%s' uuesti avada?

en: A file with that name is already being transferred.
et: Selle nimega fail on juba üle kantud.

en: A file with that name is still being edited. Please close it and try again.
et: Selle nimega fail on veel muutmisel. Palun sulgege see ja proovige uuesti.

en: A local filename could not be decoded.
    Please make sure the LC_CTYPE (or LC_ALL) environment variable is set correctly.
    Unless you fix this problem, files might be missing in the file listings.
    No further warning will be displayed this session.
et: Ei suuda dekodeerida kohalikku failinime.
    Kontrollige muutujate LC_CTYPE (või LC_ALL) seadistust.
    Kuni probleem pole lahendatud, võivad failid  nimekirjast puududa.

en: A newer version of FileZilla is available:
et: Uuem versioon FileZillast on kättesaadav:

en: A proper server always shows all files, but some broken servers hide files from the user. Use this option to force the server to show all files.
et: Korralikult seadistatud server näitab alati kõiki faile, kuid mõned katkised serverid peidavad kasutaja eest. Kasuta seda valikut, et sundida serverit näitama kõiki faile.

en: A proper server does not require this. Contact the server administrator if you need this.
et: Korralikult seadistatud server ei vaja seda. Võta ühendust administraatoriga, kui see valik on vajalik.

en: A&dd
et: L&isa

en: A&llow resume of ASCII files
et: L&uba ASCII failide ülekande jätkamist

en: A&pply only to downloads
et: R&akenda ainult allalaadimistele

en: A&pply only to uploads
et: R&akenda ainult üleslaadimistele

en: A&pply to all files and directories
et: R&akenda kõikidele failidele ja kataloogidele

en: A&sk for action
et: K&üsi toimingut

en: About FileZilla
et: FileZillast

en: Above the file lists
et: Failide nimekirja kohal

en: Account
et: Konto

en: Action after queue &completion
et: Tegevus järjekorra &lõppemisel

en: Action on selected file:
et: Tegevus valitud failile:

en: Action to perform:
et: Sooritatavad tegevused

en: Action:
et: Tegevus:

en: Active mode
et: Aktiivne laad

en: Active mode FTP test failed. FileZilla does not know the correct external IP address.
et: Aktiivse laadi FTP test ebaõnnestus. FileZilla ei tea korrektset välist IP aadressi.

en: Active mode FTP test failed. FileZilla does not know the correct external IP address. In addition to that, your router has modified the sent address.
et: Aktiivse laadi FTP test ebaõnnestus. FileZilla ei tea korrektset välist IP aadressi. Lisaks sellele muudab teie ruuter saadetavat aadressi.

en: Active mode FTP test failed. FileZilla knows the correct external IP address, but your router or firewall has misleadingly modified the sent address.
et: Aktiivse laadi FTP test ebaõnnestus. FileZilla küll teab korrektset välist IP aadressi, kuid teie ruuter või tulemüür muutis eksitavalt seda.

en: Active mode IP
et: Aktiivse laadi IP

en: Add &more
et: Lisa &juurde

en: Add files to &queue only
et: Lisa &failid järjekorda

en: Add selected directory to the transfer queue
et: Lisa valitud kataloog ülekande järjekorda

en: Add selected files and folders to the transfer queue
et: Lisa valitud failid ja kataloogid ülekande järjekorda

en: Add to queue
et: Lisa järjekorda

en: Address type not supported
et: Aadressitüüp pole toetatud

en: Adjust server timezone offset:
et: Muuda serveri ajatsooni nihet:

en: Advanced
et: Lisad

en: Advanced options:
et: Täiendavad valikud:

en: Algorithm:
et: Algoritm

en: All ports in the given range have to be between 1024 and 65535.
et: Kõik pordid antud piires peavad jääma vahemikku 1024 - 65535.

en: Allow &fall back to other transfer mode on failure
et: Ülekande laadi ennistamine vea puhul lubatud

en: Allow fallback to other transfer mode on failure
et: Lubada ülekande laadi ennistamine vea puhul

en: Alternatively you can use the Pageant tool from PuTTY to manage your keys, FileZilla does recognize Pageant.
et: Võid kasutada ka PuTTY Pageant tööriista oma võtmete haldamiseks - FileZilla ei tunnista Pageant'i.

en: Alternatively, visit http://filezilla-project.org to download the most recent version.
et: FileZilla värskeima versiooni allalaadimiseks külastage saiti http://filezilla-project.org.

en: An item with the same name as the dragged item already exists at the target location.
et: Sama nimega fail on juba sihtkohas olemas.

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Any changes made in the Site Manager could not be saved.
et: Kõik muudatused saidihalduris jäävad salvestamata.

en: Any changes made to the filters could not be saved.
et: Kõik muudatused filtrites jäävad salvestamata.

en: Any of the following
et: Sobivad suvalise järgneva filtriga

en: App&ly to directories only
et: Ra&kenda ainult kataloogidele

en: Apply
et: Rakenda

en: Apply to &current queue only
et: Rakenda ainult &käesolevale järjekorrale

en: Apply to &files only
et: Rakenda ainult &failidele

en: Archive
et: Arhiiv

en: As tab in the transfer queue pane
et: Sakina ülekande järjekorra paanis

en: Ask for password
et: Küsi parooli

en: Ask operating system for a port.
et: Küsi opsüsteemilt porti.

en: Ask your operating system for the external IP address
et: Küsi opsüsteemilt välist IP aadressi

en: Associated program not found:
et: Seostatud programmi ei leitud:

en: At least one filter condition is incomplete
et: Vähemalt üks filtreerimistingimus on mittetäielik

en: At this point, all required information has been gathered.
et: Nüüdseks on kogu vajalik informatsioon kätte saadud.

en: Attribute
et: Atribuut

en: Authentication failed.
et: Autentimine ebaõnnestus.

en: Author:
et: Autor:

en: Automatic file type classification
et: Automaatne failitüübi määramine

en: Automatic update check
et: Automaatne uuenduste kontroll

en: Available sizes
et: Saadaval olevad suurused

en: B&ypass proxy
et: &Möödu proksist

en: Behaviour
et: Käitumine

en: Being edited
et: Hetkel muutmisel

en: Binary
et: Binaarne

en: Blackboard
et: Tahvel

en: Bookmark
et: Järjehoidja

en: Bookmark:
et: Järjehoidjad:

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Break current connection?
et: Kas katkestame praeguse ühenduse?

en: Build date:
et: Versiooni kuupäev:

en: Build information
et: Versiooni info

en: By default uses any available local port to establish transfers in active mode. If you want to limit FileZilla to use only a small range of ports, please enter the port range below.
et: Vaikimisi kasutatakse ülekanneteks aktiivses laadis suvalist vaba porti. Kui te tahate limiteerida portide kasutust, sisestage lubatud portide piirkond.

en: C&ancel current operation
et: T&ühista käesolev operatsioon

en: C&heck for nightly builds of FileZilla
et: K&ontrolli FileZilla ööversioonide olemasolu

en: C&lear all
et: P&uhasta kõik

en: C&ustom
et: V&alitav

en: C&ustom filetype associations:
et: Va&litud failitüüpide seosed:

en: Calculating timezone offset of server...
et: Arvutan serveri ajatsooni nihet...

en: Can't read from file
et: Ei saa faili lugeda

en: Can't write data to file.
et: Ei saa kirjutada andmeid faili.

en: Can't write data to file: %s
et: Ei saa kirjutada andmeid faili: %s

en: Cancel
et: Loobu

en: Cancel current operation
et: Tühista käesolev tegevus

en: Cancels the current operation
et: Tühista käesolev tegevus

en: Cannot access '%s', no media inserted or drive not ready.
et: '%s' -i ei saa lugeda, puudub loetav meedia või kettaseade ei ole korras.

en: Cannot add server to Site Manager
et: Ei saa lisada serverit saidihaldurisse

en: Cannot compare directories, different filters for local and remote directories are enabled
et: Katalooge ei õnnestu võrrelda, kasutatakse erinevaid filtreid kohaliku ja serveri kataloogi jaoks.

en: Cannot compare directories, not connected to a server.
et: Ei saa võrrelda katalooge, pole serveriga ühendatud.

en: Cannot create new filter
et: Ei saa luua uut filtrit

en: Cannot edit file
et: Ei saa faili muuta

en: Cannot edit file, not connected to any server.
et: Ei saa faili muuta, pole serveriga ühendatud.

en: Cannot establish FTP connection to an SFTP server. Please select proper protocol.
et: Ei saa luua FTP ühendust SFTP serveriga. Palun valige õige protokoll.

en: Cannot load Quickconnect bar from resource file
et: Ei saa laadida kiirühenduse riba ressursifailist

en: Cannot load file, not a valid XML file.
et: Ei saa avada faili, see pole korrektne XML fail.

en: Cannot load keyfile
et: Ei õnnestu võtmefaili laadida

en: Cannot load main menu from resource file
et: Ei saa laadida peamenüüd ressursifailist

en: Cannot load toolbar from resource file
et: Ei saa laadida tööriistariba ressursifailist

en: Cannot rename entry
et: Ei saa ümber nimetada

en: Cannot rename file
et: Ei saa faili ümber nimetada

en: Cannot save filterset
et: Ei saa salvestada filtreid

en: Cannot select filter
et: Ei saa selekteerida filtreid

en: Cannot set file association
et: Ei saa lisada failitüübi seoseid

en: Cannot show dialog
et: Ei saa näidata dialoogi

en: Cannot view/edit selected file
et: Valitud faili ei saa vaadata ega muuta

en: Categories
et: Kategooriad

en: Certificate and session data are not available yet.
et: Sertifikaat ja sessiooni andmed pole veel saadaval.

en: Certificate details
et: Sertifikaadi detailid

en: Certificate issuer
et: Sertifikaadi väljastaja

en: Challenge:
et: Väljakutse:

en: Change file attributes
et: Muuda faili atribuute

en: Change the file permissions.
et: Muuda faili õigusi.

en: Changing logfile settings requires restart of FileZilla.
et: Logifaili seadete muutmine vajab FileZilla restarti

en: Character encoding issue
et: Sümbolite kodeering

en: Charset
et: Kooditabel

en: Check for &beta versions and release candidates
et: &Kontrolli FileZilla beetade ja reliisikandidaatide olemasolu

en: Check for &updates...
et: &Kontrolli uuendusi...

en: Check for newer versions of FileZilla
et: Kontrolli FileZilla uuemate versioonide olemasolu

en: Check for updates
et: Uuenduste kontroll

en: Check for updates failed
et: Uuenduste kontroll ebaõnnestus

en: Checking for correct external IP address
et: Välise IP aadressi kontrollimine

en: Checking for updates
et: Kontrollin uuendusi

en: Choose the default local directory
et: Vali vaikimisi kohalik kataloog

en: Choose the local directory
et: Vali kohalik kataloog

en: Chunk data improperly terminated
et: Pinu andmed katkestati ebaõigelt

en: Cipher:
et: Šiffer:

en: Classic
et: Klassikaline

en: Clear &Site Manager entries
et: Kustuta &Saidihalduri sissekanded

en: Clear &layout cache
et: Puhasta &paigutuse vahemälu

en: Clear &quickconnect history
et: Puhasta &kiirühenduste ajalugu

en: Clear &reconnect information
et: Kustuta &taasühendamise info

en: Clear &transfer queue
et: Kustuta &ülekannete järjekord

en: Clear history
et: Ajaloo kustutamine

en: Clear private data
et: Privaatsete andmete kustutamine

en: Clear quickconnect bar
et: Puhasta kiirühenduse riba

en: Click on Finish to save your configuration.
et: Konfiguratsiooni salvestamiseks vajuta LÕPETA.

en: Click on next to download the new version.
et: Uue versiooni allalaadimiseks kliki next.

en: Client to server MAC:
et: Klient-server MAC:

en: Client to server cipher:
et: Klient-server šiffer:

en: Close FileZilla
et: Sulge FileZilla

en: Close all running instances of FileZilla
et: Sulge kõik käivitatud FileZilla eksemplarid.

en: Co&mments:
et: Ko&mmentaarid:

en: Column properties
et: Veeru seaded

en: Column setup
et: Veeru seadistus

en: Command and its arguments should be properly quoted.
et: Käsklus ja tema argumendid peavad olema õigesti märgistatud.

en: Command failed
et: Käsk ebaõnnestus

en: Command not supported
et: Käsklus pole toetatud

en: Command not supported by this protocol
et: Antud protokoll ei toeta seda korraldust

en: Command:
et: Käsk:

en: Comment
et: Kommentaar

en: Common name:
et: Avalik nimetus:

en: Communication tainted by router or firewall
et: Ruuter või tulemüür peab ühendust vigaseks

en: Compare &modification time
et: Võrdle &muutmisaega

en: Compare file&size
et: Võrdle &suurust

en: Comparison &threshold (in minutes):
et: Võrdluse piirmäär (minutites):

en: Comparison threshold needs to be between 0 and 1440 minutes.
et: Võrdluse vahemik peab jääma vahemikku 0 ja 1440 minutit.

en: Compiled for:
et: Kompileeritud (millele):

en: Compiled on:
et: Kompileeritud (kus):

en: Compiled with:
et: Kompileeritud (millega):

en: Compiler flags:
et: Kompileerimise lipud:

en: Compressed
et: Tihendatud

en: Concurrent transfers
et: Konkureerivad ülekanded

en: Conditions are c&ase sensitive
et: Tingimused on tõs&tutundlikud

en: Configuration test
et: Seadistuse test

en: Configure passive mode
et: Seadista passiivne laad

en: Configure port range
et: Seadista portide vahemik

en: Confirmation needed
et: Vajalik kinnitus

en: Congratulations, your configuration seems to be working.
et: Õnnitlused, teie programmi seadistus tundub töötavat.

en: Connect bypassing proxy settings
et: Ühenda ignoreerides proksi-seadeid

en: Connect to specified Site Manager site
et: Ühendu määratud saidihalduri saidiga

en: Connected
et: Ühendatud

en: Connecting
et: Ühendumine

en: Connecting to %s
et: Ühendumine %s

en: Connecting to %s through proxy
et: Ühenda %s 'ga läbi proksi

en: Connecting to %s...
et: Ühendume %s...

en: Connecting to %s:%d...
et: Ühendumine %s:%d...

en: Connecting to server
et: Ühendumine serveriga

en: Connection
et: Ühendus

en: Connection attempt failed
et: Ühenduskatse ebaõnnestus

en: Connection attempt failed with "%s", trying next address.
et: Ühenduskatse "%s"'ga ebaõnnestus, proovin järgmist aadressi.

en: Connection attempt failed with "%s".
et: Ühenduskatse "%s"'ga ebaõnnestus.

en: Connection attempt interrupted by user
et: Ühenduskatse katkestati kasutaja poolt

en: Connection closed
et: Ühendus suletud

en: Connection closed by server
et: Ühendus suletud serveri poolt

en: Connection established, initializing TLS...
et: Ühendus loodud, initsialiseerin TLS -i ...

en: Connection established, sending HTTP request
et: Ühendus loodud, saadan HTTP päringut

en: Connection established, waiting for welcome message...
et: Ühendus loodud, ootan tervitusteadet...

en: Connection lost
et: Ühendus kadus

en: Connection not allowed by ruleset
et: Ühendus pole reeglistikus lubatud.

en: Connection refused
et: Ühendus tagasi lükatud.

en: Connection timed out
et: Ühendus aegus

en: Connection timed out.
et: Ühendus aegus.

en: Connection with proxy established, performing handshake...
et: Ühendus proksiga loodud, ootan kätlust...

en: Connection with server got closed prematurely.
et: Ühendus serveriga katkestati enneaegselt.

en: Connection with the test server failed.
et: Ühendus testserveriga ebaõnnestus.

en: Convert keyfile
et: Konverdi võtmefail

en: Cop&y
et: Kop&eeri

en: Copy (%d) of %s
et: Koopia (%d) %s -ist

en: Copy of %s
et: %s koopia

en: Could not accept connection: %s
et: Ei luba ühendust: %s

en: Could not add connection to Site Manager
et: Ei õnnestu lisada ühendust saidihaldurisse

en: Could not connect to server
et: Ei suuda ühenduda serveriga

en: Could not connect to server: %s
et: Ei suuda ühenduda serveriga: %s

en: Could not convert command to server encoding
et: Ei saa teisendada käsklust serveri kodeeringusse

en: Could not convert private key
et: Ei suuda konvertida privaatvõtit

en: Could not determine the target of the Drag&Drop operation.
    Either the shell extension is not installed properly or you didn't drop the files into an Explorer window.
et: Pukseerimisoperatsiooni sihtkohta ei ole võimalik tuvastada.
    Kas keskkond ei ole korralikult installeeritud või te ei pukseerinud faile Exploreri aknasse.

en: Could not establish connection to server
et: Ei suuda luua ühendust serveriga

en: Could not find the resource files for FileZilla, closing FileZilla.
    You can set the data directory of FileZilla using the '--datadir <custompath>' commandline option or by setting the FZ_DATADIR environment variable.
et: Ei suuda leida FileZilla ressursifaile, sulgen programmi.
    Sa võid määrata andmete kataloogi kasutades käsurea võtit '--datadir <custompath>' või seadistada keskkonnamuutuja FZ_DATADIR.

en: Could not generate custom login sequence.
et: Ei suuda genereerida kohandatud login-jada.

en: Could not get full remote path.
et: Ei suuda leida serveri kaustateed.

en: Could not get reply from fzputtygen.
et: Ei saa fzputtygen'lt vastust.

en: Could not get temporary directory to download file into.
et: Ei leia ajutist kataloogi faili allalaadimiseks.

en: Could not load "%s", please make sure the file is valid and can be accessed.
    Any changes made in the Site Manager will not be saved.
et: Ei suuda laadida "%s". Kontrollige faili korrasolekut ja juurdepääsetavust.
    Kõik muudatused, mis tehakse saidihalduris, jäävad salvestamata.

en: Could not load keyfile
et: Ei suuda laadida võtmefaili

en: Could not load private key
et: Ei suuda laadida privaatvõtit

en: Could not open log file: %s
et: Ei õnnestu avada logifaili: %s

en: Could not parse remote path.
et: Ei suuda parsida serveri kaustateed.

en: Could not parse server address:
et: Ei suuda parsida serveri aadressi:

en: Could not read from socket: %s
et: Ei saa lugeda soketist: %s

en: Could not read server item.
et: Ei suuda lugeda serveri üksust.

en: Could not seek to offset %s within file
et: Ei leia failist nihet %s

en: Could not seek to the end of the file
et: Ei leia faili lõppu

en: Could not send command to fzputtygen.
et: Ei suuda saata käsklust fzputtygen'le.

en: Could not spawn IO thread
et: Ei suuda lahendada IO lõimi

en: Could not start proxy handshake: %s
et: Proksi-kätlus ebaõnnestus: %s

en: Could not start transfer
et: Ei saanud alustada ülekannet

en: Could not write "%s", any changes to the Site Manager could not be saved: %s
et: Ei saa kirjutada "%s", kõik muudatused saidihalduris jäävad salvestamata: %s

en: Could not write "%s", the queue could not be saved.
    %s
et: Ei saa kirjutada "%s", järjekorda ei salvestata.
    %s

en: Could not write "%s", the selected sites could not be exported: %s
et: Ei saa kirjutada "%s", valitud saite ei õnnestunud eksportida: %s

en: Could not write "%s": %s
et: Ei saa kirjutada "%s": %s

en: Could not write keyfile: %s
et: Ei õnnestu kirjutada võtmefaili: %s

en: Could not write to local file
et: Ei saa kirjutada kohalikku faili

en: Could not write to log file: %s
et: Ei saa kirjutada logifaili: %s

en: Could not write to socket: %s
et: Ei saa kirjutada soketisse: %s

en: Country:
et: Riik:

en: Crashes FileZilla instantly. Only used to debug the exception handler
et: FileZilla kaotab koheselt töövõime. Kasutatakse ainult erandite halduri silumiseks.

en: Create a new subdirectory in the current directory
et: Loo jooksvasse kataloogi uus alamkataloog

en: Create directory
et: Loo kataloog

en: Creating directory
et: Kataloogi loomine

en: Creating directory '%s'...
et: Kataloogi '%s' loomine...

en: Critical error
et: Kriitiline viga

en: Current transfer type is set to ASCII.
et: Ülekandetüüp hetkel: ASCII.

en: Current transfer type is set to automatic detection.
et: Ülekandetüüp hetkel: automaatne tuvastus.

en: Current transfer type is set to binary.
et: Ülekandetüüp hetkel: binaarne.

en: Cus&tom
et: Val&itav

en: Custom filter set
et: Kohandatud filtrikogumik

en: Custom server
et: Kohandatud server

en: D&ata type
et: Andmetüüp

en: D&ecimal prefixes using SI symbols (e.g. 1 KB = 1000 bytes)
et: &Detsimaalne - kasutatakse SI sümboleid. (näit. 1 KB = 1000 baiti.)

en: D&efault
et: V&aikeväärtused

en: D&elete
et: K&ustuta

en: D&isable all
et: K&eela kõik

en: D&ouble-click action on directories:
et: T&opelt-klõps kaustadel:

en: DOS-like with virtual paths
et: DOS'i-sarnane virtuaalteedega

en: Dangerous filetype
et: Ohtlik failitüüp

en: Data
et: Andmed

en: Data socket closed too early.
et: Andmeühendus suleti liiga vara.

en: Date formatting
et: Kuupäeva vorming

en: Date/time format
et: Kuupäeva/kellaaja vorming

en: Date/time unknown
et: Tundmatu kuupäev/aeg

en: Debug
et: Silur

en: Debugging settings
et: Silumise seaded

en: Default &local directory:
et: Vaikimisi k&ohalik kataloog:

en: Default (Autodetect)
et: Vaikimisi (Automaatne tuvastus)

en: Default editor not properly quoted.
et: Vaikimisi editor ei ole korralikult määratud.

en: Default file exists action
et: Vaikimisi toiming faili olemasolul

en: Default r&emote directory:
et: Vaikimisi k&auge kataloog:

en: Default remote path cannot be parsed. Make sure it is valid and is supported by the selected servertype.
et: Vaikimisi serveri kaustatee parsimine ei õnnestunud. Veenu, et see on korrektne ja et valitud serveritüüp toetab seda.

en: Default system language
et: Vaikimisi süsteemikeel

en: Default transfer mode:
et: Ülekande vaikelaad:

en: Default transfer type:
et: Ülekande vaiketüüp:

en: Default: http://ip.filezilla-project.org/ip.php
et: Vaikimisi: http://ip.filezilla-project.org/ip.php

en: Delay between failed connection attempts has to be between 1 and 999 seconds.
et: Ajavahemik ebaõnnestunud ühenduskatsete vahel peab jääma vahemikku 1 kuni 999 sekundit.

en: Delete Site Manager entry
et: Kustuta Saidihalduri sissekanne

en: Delete selected directory
et: Kustuta valitud kataloog

en: Delete selected files and directories
et: Kustuta valitud failid ja kataloogid

en: Desktop
et: Töölaud

en: Details
et: Detailid

en: Details for new key:
et: Uue võtme detailid:

en: Dire&ctories
et: Kata&loogid

en: Direction
et: Suund

en: Directory
et: Kataloog

en: Directory comparison
et: Võrdle katalooge

en: Directory comparison failed
et: Kataloogide võrdlus ebaõnnestus

en: Directory containing the logfile does not exist or filename is invalid.
et: Logifaili sisaldavat kausta ei eksisteeri või on failinimi vale.

en: Directory listing aborted by user
et: Kataloogi lehitsemine katkestati kasutaja poolt

en: Directory listing failed
et: Kataloogi kuvamine ebaõnnestus

en: Directory listing filters
et: Kataloogi kuvamise filtrid

en: Directory listing successful
et: Kataloogi lehitsemine õnnestus

en: Disa&ble all
et: Keel&a kõik

en: Disable this option again if you will not be able to see the correct directory contents anymore.
et: Keelake see valik, kui te ei näe enam kataloogi sisu korrektselt.

en: Disconnect from server
et: Katkesta ühendus serveriga

en: Disconnected from server
et: Ühendus serveriga katkestatud

en: Disconnected from server: %s
et: Ühendus serveriga %s katkestatud

en: Disconnecting from previous server
et: Lahtiühendumine eelmisest serverist

en: Disconnects from the currently visible server
et: Katkesta ühendus praegu nähtava serveriga

en: Display about dialog
et: Näita info dialoogi

en: Do &not use default editor
et: &Ära kasuta vaikimisi editori

en: Do &nothing
et: Ära tee &midagi

en: Do you really want to check for beta versions?
    Unless you want to test new features, keep using stable versions.
et: Kas te tõesti tahate kontrollida beetaversioone?
    Kui te just ei taha testida uusi võimalusi, kasutage stabiilset versiooni.

en: Do you really want to close FileZilla?
et: Kas te tõesti tahate sulgeda FileZilla?

en: Do you really want to delete all Site Manager entries and the transfer queue?
et: Kas tõesti tahate kustutada kõik Saidihalduri sissekanded ja ülekannete järjekorra?

en: Do you really want to delete all Site Manager entries?
et: Kas tõesti tahate kustutada kõik Saidihalduri sissekanded?

en: Do you really want to delete selected entry?
et: Kas te tõesti tahate kustutada valitud sissekannet?

en: Do you really want to delete the transfer queue?
et: Kas tõesti tahate kustutada ülekannete järjekorra?

en: Do you really want to send '%s' to the server?
et: Kas tõesti tahate saata '%s' serverisse?

en: Don't use external IP address on &local connections.
et: Ärge kasutage välist IP aadressi &kohalikel ühendustel.

en: Dotfiles are filenames starting with a dot, e.g. .htaccess
et: Punkt-failid on failid, millede nimi algab punktiga - näiteks .htaccess

en: Double-click action
et: Topelt-klõpsu toime

en: Download
et: Allalaadimine

en: Download &limit:
et: Allalaadimise &piirkiirus:

en: Download selected directory
et: Lae valitud kataloog alla

en: Download selected files and directories
et: Lae valitud failid ja kataloogid alla

en: Downloading
et: Allalaadimine

en: Downloading %s
et: %s -i allatõmbamine

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Drag&drop between different instances of FileZilla has not been implemented yet.
et: Pukseerimine FileZilla erinevate instantside vahel ei ole veel realiseeritud.

en: Drag&drop between different servers has not been implemented yet.
et: Pukseerimine kahe erineva serveri vahel ei ole veel realiseeritud.

en: Duplicate filter name
et: Korduv filtri nimi

en: E&nable all
et: L&uba kõik

en: E&nter directory
et: &Ava kataloog

en: E&xecute
et: K&äivita

en: E&xit
et: &Välju

en: E-Mail:
et: E-post:

en: Each filter needs at least one condition.
et: Igas filtris peab olema vähemalt üks tingimus.

en: Edit filters
et: Filtrite muutmine

en: Edit the file with the configured editor and upload changes to the server.
et: Muuda faili seadistatud editoriga ja lae muudatused serverisse.

en: Editing failed
et: Muutmine ebaõnnestus

en: Email:
et: E-kiri:

en: Empty command
et: Tühi kasklus

en: Empty command.
et: Tühi käsklus.

en: Empty directory listing
et: Tühi kataloogi nimekiri

en: Empty directory.
et: Tühi kataloog.

en: Empty file extension.
et: Puudub faili laiend.

en: Empty filter names are not allowed.
et: Ilma nimeta filtrid ei ole lubatud.

en: Empty name
et: Nime koht tühi

en: Empty quoted string.
et: Tühi string.

en: En&able all
et: Lu&ba kõik

en: Encrypted
et: Krüpteeritud

en: Encryption
et: Krüpteering

en: Encryption details
et: Krüpteeringu detailid

en: End comparison and change sorting order?
et: Lõpeta võrdlus ja muuda sorteerimisjärjekorda?

en: Enter &custom command...
et: &Sisesta oma käsk...

en: Enter command
et: Sisesta käsk

en: Enter custom command
et: Sisesta oma käsk

en: Enter directory
et: Ava kataloog

en: Enter filter name
et: Sisestage filtri nimi

en: Enter name for filterset
et: Sisesta nimi filtrikogumikule

en: Enter new name for filterset
et: Sisesta filtrikogumikule uus nimi

en: Enter password
et: Sisesta parool

en: Enter selected directory
et: Ava valitud kataloog

en: Enter the address of the server.
    To specify the server protocol, prepend the host with the protocol identifier. If no protocol is specified, the default protocol (ftp://) will be used.
    You can also enter complete URLs in the form protocol://user:pass@host:port here, the values in the other fields will be overwritten then.
et: Sisesta serveri aadress.
    Serveri protokolli määramiseks kirjuta aadressi algusesse protokolli identifikaator. Kui protokolli ei määrata kasutatakse vaikeväärtust (ftp://).
    Võid ka sisestada täieliku URLi kujul protokoll://kasutaja:parool@server:port, millisel juhul muudes väljades olevaid andmeid ignoreeritakse.

en: Enter the password for the file '%s'.
    Please note that the converted file will not be password protected.
et: Sisesta parool failile '%s'.
    Konverditud fail ei saa olema parooliga kaitstud.

en: Enter the port on which the server listens.
    The default for FTP is 21, the default for SFTP is 22.
et: Sisesta serveri port.
    FTP pordi vaikeväärtus on 21, SFTP -l on 22.

en: Enter username and password
et: Sisesta kasutajanimi ja parool

en: Error exporting settings
et: Viga seadete ekspordil

en: Error importing
et: Viga importimisel

en: Error loading xml file
et: XML faili laadimise viga

en: Error starting program
et: Viga programmi käivitamisel.

en: Error writing xml file
et: XML faili kirjutamise viga

en: Error:
et: Viga:

en: Example: png "c:\program files\viewer\viewer.exe" -open
et: Näide: png "c:\program files\viewer\viewer.exe" -open

en: Examples
et: Näited

en: Exe&cute
et: Käi&vita

en: Executable
et: Käivitatav

en: Executable contains no version info, cannot check for updates.
et: Ei ole võimalik kontrollida uuenduste olemasolu, sest käivitusfail ei sisalda versiooniinfot.

en: Explorer
et: Sirvija

en: Export &Queue
et: Ekspordi &järjekord

en: Export &Settings
et: Ekspordi &seaded

en: Export settings
et: Ekspordi seaded

en: F&ilter name:
et: F&iltri nimi:

en: FTP Engine not initialized, can't connect
et: FTP mootor ei ole algväärtustatud - ei saa ühenduda

en: FTP Keep-alive
et: FTP elushoid

en: FTP Proxy
et: FTP proksi

en: FTP uses secondary connections for data transfers. These additional connections can be established in two ways.
et: Andmete transpordiks kasutab FTP kahekordseid ühendusi. Need lisaühendused võivad olla aktiveeritud kahel viisil.

en: FTPES - FTP over explicit TLS/SSL
et: FTPES - FTP üle otsese (explicit) TLS/SSL-i

en: FTPS - FTP over implicit TLS/SSL
et: FTPS - FTP üle varjatud (implicit) TLS/SSL-i

en: Failed to change directory
et: Kataloogi vahetamine ebaõnnestus

en: Failed to change language
et: Keele vahetamine ebaõnnestus

en: Failed to check for newer version of FileZilla.
et: FileZilla uuema versiooni olemasolu kontroll ebaõnnestus

en: Failed to copy or move sites
et: Saitide kopeerimine või liigutamine ebaõnnestus

en: Failed to create backup copy of xml file
et: XML faili tagavarakoopia loomine ebaõnnestus

en: Failed to create listen socket, aborting
et: Kuulava liidese (socket) loomine ebaõnnestus, katkestamine

en: Failed to create listening socket for active mode transfer
et: Kuulava liidese (socket) loomine aktiivset laadi ülekandele ebaõnnestus.

en: Failed to download the latest version of FileZilla.
et: FileZilla viimase versiooni allalaadimine ebaõnnestus.

en: Failed to get 'My Documents' path
et: Ei õnnestunud leida teed 'Minu dokumentideni'

en: Failed to get desktop path
et: Ei õnnestunud leida teekonda töölauani

en: Failed to get peer address of control connection, connection closed.
et: Partneri 'control connection' aadressi vastuvõtt ebaõnnestus, ühendus suleti.

en: Failed to get peer address of data connection, connection closed.
et: Partneri andmeside aadressi vastuvõtt ebaõnnestus, ühendus katkestati.

en: Failed to initialize FTP engine
et: FTP mootori algväärtustamine ebaõnnestus

en: Failed to initialize TLS.
et: TLS -i initsialiseerimine ebaõnnestus.

en: Failed to load panels, invalid resource files?
et: Paneelide sisselugemine ebaõnnestus, vigased ressursifailid?

en: Failed to load private key: %s
et: Privaatvõtme laadimine ebaõnnestus: %s

en: Failed to open "%s" for appending/writing
et: "%s" avamine lisamiseks/kirjutamiseks ebaõnnestus

en: Failed to open "%s" for reading
et: "%s" avamine lugemiseks ebaõnnestus

en: Failed to open "%s" for writing
et: "%s" avamine kirjutamiseks ebaõnnestus

en: Failed to receive data
et: Andmete vastuvõtt ebaõnnestus

en: Failed to retrieve directory listing
et: Kataloogi nimekirja vastuvõtt ebaõnnestus

en: Failed to retrieve external ip address, aborting
et: Välise IP aadressi leidmine ebaõnnestus, katkestan

en: Failed to retrieve external ip address, using local address
et: Välise IP aadressi leidmine ebaõnnestus, kasutame kohalikku aadressi.

en: Failed to retrieve local ip address.
et: Kohaliku IP aadressi leidmine ebaõnnestus.

en: Failed to retrieve local ip address. Aborting
et: Kohaliku IP leidmine ebaõnnestus. Katkestan

en: Failed to retrieve the external IP address.
et: Välise IP aadressi leidmine ebaõnnestus.

en: Failed to send command.
et: Käsu saatmine ebaõnnestus.

en: Failed to set language to %s (%s), using default system language
et: Keele %s (%s) kasutuselevõtt ebaõnnestus, kasutatakse süsteemi vaikekeelt

en: Failed to set language to %s (%s), using default system language (%s, %s).
et: Keele %s (%s) kasutuselevõtt ebaõnnestus, kasutatakse süsteemi vaikekeelt (%s, %s).

en: Failed to set language to %s (%s), using default system language.
et: Keele %s (%s) kasutuselevõtt ebaõnnestus, kasutatakse süsteemi vaikekeelt.

en: Failed to set language to %s, using default system language
et: Keele %s kasutuselevõtt ebaõnnestus, kasutatakse süsteemi vaikekeelt

en: Failed to set language to %s, using default system language (%s, %s).
et: Keele %s kasutuselevõtt ebaõnnestus, kasutatakse süsteemi vaikekeelt (%s, %s).

en: Failed to set language to %s, using default system language.
et: Keele %s kasutuselevõtt ebaõnnestus, kasutatakse süsteemi vaikekeelt

en: Failed to validate settings
et: Seadete kontroll ebaõnnestus

en: Failed to write to file %s
et: Faili %s kirjutamine ebaõnnestus

en: Failed to write xml file
et: XML faili kirjutamine ebaõnnestus

en: Failed transfers
et: Ebaõnnestunud ülekanded

en: Fall back to active mode
et: Tagasi aktiivse laadi juurde

en: Fil&e:
et: Fai&l:

en: Fil&es
et: Fai&lid

en: File
et: Fail

en: File Types
et: Failide tüübid

en: File does not contain any importable data.
et: Fail ei sisalda imporditavaid andmeid.

en: File editing
et: Serveris asuvate failide muutmine

en: File exists
et: Fail on olemas

en: File exists action
et: Toiming faili olemasolul

en: File has changed
et: Fail on muudetud

en: File lists
et: Faililoetelud

en: File not found
et: Faili ei leitud

en: File search
et: Faili otsing

en: File transfer successful
et: Faili ülekanne õnnestus

en: File transfers still in progress.
et: Faili ülekanne on veel pooleli.

en: File would transfer with ASCII data type.
et: Fail edastataks ASCII-andmetüübina.

en: File would transfer with binary data type.
et: Fail edastataks binaarse andmetüübina.

en: FileZilla Error
et: FileZilla viga

en: FileZilla can now test your configuration to ensure everything is configured properly.
et: FileZilla võib nüüd kontrollida programmi seadete korrektsust.

en: FileZilla is running in kiosk mode.
    'Normal' and 'Account' logontypes are not available in this mode.
et: FileZilla töötab kiosk-laadis.
    'Normaalne' ja 'Konto' tüüpi sisselogimised pole selles laadis kättesaadavad.

en: FileZilla needs to be restarted for the language change to take effect.
et: FileZilla vajab keeleseadete muudatuste aktiveerimiseks taaskäivitust.

en: Filelist status &bars
et: Failinimekirja &inforibad

en: Filename
et: Failinimi

en: Filename &filters...
et: &Failinimede filtrid...

en: Filename cannot be constructed for directory %s and filename %s
et: Failinime loomine kataloogile %s ja failile %s ebaõnnestus

en: Filename invalid
et: Vigane failinimi

en: Filename unchanged
et: Failinime ei muudetud

en: Filename:
et: Failinimi:

en: Filenames may not contain any of the following characters: / * ? < > |
et: Failinimes ei tohi kasutada järgnevaid sümboleid: / * ? < > |

en: Filenames may not contain any of the following characters: / \ : * ? " < > |
et: Failinimes ei tohi kasutada järgnevaid sümboleid: / \ : * ? " < > |

en: Files currently being edited
et: Failid, mis on praegu muutmisel

en: Filesize
et: Faili suurus

en: Filesize format
et: Failisuuruse vorming

en: Filetype
et: Faili tüüp

en: Filetype associations
et: Failitüüpide seosed

en: Filter &out all files that:
et: Filtreeri &välja kõik failid, mis:

en: Filter applies to:
et: Filter rakendub:

en: Filter name already exists
et: Sellise nimega filter juba olemas

en: Filter set already exists
et: Selline filtrikogumik on juba olemas

en: Filter the directory listings
et: Filtreeri kataloogi sisu

en: Filter validation failed
et: Filtri õigsuse kontroll ebaõnnestus

en: Fingerprint (MD5):
et: Sõrmejälg (MD5):

en: Fingerprint (SHA-1):
et: Sõrmejälg (SHA-1):

en: Fingerprint:
et: Sõrmejälg:

en: Firewall and router configuration wizard
et: Tulemüüri ja ruuteri seadistamise nõustaja

en: For more detailed information about what these options do, please run the network configuration wizard.
et: Et saada lisainfot nende seadistuse toime kohta, käivitage võrguseadistuse nõustaja.

en: For reliability you should specify a range of at least 10 ports.
et: Töökindluse huvides määrake vähemalt 10 -ne pordine vahemik.

en: Force &UTF-8
et: Eelista &UTF-8

en: Force showing &hidden files
et: &Näita peidetud faile

en: Force showing hidden files
et: Näita peidetud faile

en: Format specifications:
et: Formaadi spetsifikatsioon:

en: Format: Extension followed by properly quoted command and arguments.
et: Formaat: Laiendile järgneb korrektselt määratud käsklus ja tema argumendid.

en: General
et: Põhiandmed

en: General SOCKS server failure
et: SOCKS serveri tõrge

en: Generic proxy
et: Üldine proksi

en: Get external IP address from the following URL:
et: Võta väline IP aadress järgnevalt URL'ilt:

en: Given filterset name already exists, overwrite filter set?
et: See nimi on juba kasutuses, kas kirjutame üle?

en: Global bookmarks
et: Globaalsed järjehoidjad

en: Group permissions
et: Grupi õigused

en: H&igh
et: K&õrge

en: Hash:
et: Räsi:

en: Hidden
et: Peidetud

en: High
et: Suur

en: Highest
et: Kõrgeim

en: Highest available port has to be a number between 1024 and 65535.
et: Kõrgeima vaba pordi number peab olema vahemikus 1024 kuni 65535.

en: Hold the shift key to toggle the filter state on both sides simultaneously.
et: Filtri seisu muutmiseks üheaegselt mõlemal pool, hoia all SHIFT klahvi.

en: Homepage:
et: Koduleht:

en: Host key fingerprint:
et: Serveri võtme sõrmejälg:

en: Host key mismatch
et: Serveri võti ei sobi

en: Host starts with '[' but no closing bracket found.
et: Host algab '[' suluga, kuid lõpetavat sulgu ei leitud.

en: Host unreachable
et: Server pole ligipääsetav

en: Host:
et: Server:

en: Hours,
et: Tunnid,

en: I&SO 8601 (example: 15:47)
et: I&SO 8601 (näiteks: 15:47)

en: If no data can be sent or received during this time, the connection will be closed and FileZilla will try to reconnect.
et: Kui selle aja jooksul andmeid ei edastata ega võeta vastu, ühendus suletakse ja FileZilla püüab luua uut ühendust.

en: If reporting bugs, please provide logs with "Verbose" logging level.
et: Kui teatate vigadest, palun andke logi, kus on kasutatud "Paljusõnalist" logimise taset.

en: If the automatic test at the end of this wizard succeeds, but you cannot transfer files to a particular server, the server might be misconfigured and you should try active mode. You can set the transfer mode on a per-server basis in the Site Manager.
et: Kui automaatne test lõpeb edukalt, kuid te ikkagi ei saa vahetada faile mõne serveriga, on see server valesti seadistatud ja te peate kasutama aktiivset ülekande laadi. Ülekande laadi saab valida serverite kaupa saidihalduris.

en: If the fallback option is enabled, you will be able to connect to misconfigured servers which reject the selected transfer mode.
et: Kui seadete ennistamine on lubatud, on võimalik ühenduda halvasti seadistatud serveritega, mis keelduvad valitud ülekande laadist.

en: If the size of the logfile reaches the limit, it gets renamed by adding ".1" to the end of the filename (possibly overwriting older logfiles) and a new file gets created.
et: Kui logifail kasvab maksimaalse suuruseni, nimetatakse see ümber (lisatakse failinime lõppu ".1") ja luuakse uus fail. Selle käigus kustutatakse varem eksisteerinud .1-lõpuga logifail.

en: If this problem persists, please contact your router or firewall manufacturer for a solution.
et: Kui see probleem ei lahendu, võtke ühendust ruuteri või tulemüüri tootjaga.

en: If this problem stays, please contact your router manufacturer.
et: Kui see probleem ei lahendu, võtke ühendust ruuteri tootjaga.

en: If using 'overwrite if newer', your system time has to be synchronized with the server. If the time differs (e.g. different timezone), specify a timezone offset in the site manager.
et: Kasutades 'kirjuta üle kui uuem', sünkroniseeritakse teie arvuti aeg serveri ajaga. Kui ajad erinevad (näiteks erinevad ajavööndid), kirjelda ajavööndi nihe saidihalduris.

en: If using timestamp based comparison, consider two files equal if their timestamp difference does not exceed this threshold.
et: Kui kasutad ajaväärtustel põhinevat võrdlust, loe kaks faili võrdseks, kui nende ajaväärtuste erinevus ei ületa seda piirmäära.

en: If you change the language, you should restart FileZilla.
et: Kui muudate kasutatavat keelt, tuleb programm uuesti käivitada.

en: If you click on test, FileZilla will connect to probe.filezilla-project.org and will perform some simple tests.
et: Kui te vajutate nuppu TEST, ühendub FileZilla probe.filezilla-project.org -iga ja teeb mõned lihtsad testid.

en: If you close FileZilla, your changes will be lost.
et: Kui te sulgete FileZilla, muudatusi ei salvestata.

en: If you enter the wrong filetypes, those files may get corrupted when transferred.
et: Kui sisestate vale failitüübi, võivad failid ülekandel kahjustuda.

en: If you get any errors, your configuration is not correct.
et: Kui tekib mõni viga, ei ole seadistus korrektne.

en: If you have problems to retrieve directory listings or to transfer files, try to change the default transfer mode.
et: Kui teil on probleeme kataloogi nimekirja vastuvõtul või failide ülekandel, proovige muuta vaikelaadi seadeid.

en: If you keep having problems with a specific server, the server itself or a remote router or firewall might be misconfigured. In this case try to toggle passive mode and contact the server administrator for help.
et: Kui teil on jätkuvalt mõne serveriga probleeme, siis kas server ise, kauge ruuter või tulemüür ei ole korralikult seadistatud. Sellistel puhkudel püüdke kasutada passivset laadi ja abi saamiseks võtke ühendust serveri administraatoriga.

en: If you successfully complete the wizard and the final test succeeds, any firewalls and routers you have should be configured properly.
et: Kui nõustaja ja testid on edukalt lõpetatud, siis peaks su tulemüürid ja ruuterid olema korrektselt seadistatud.

en: If you use a firewall, make sure FileZilla is allowed to accept connection on all given ports.
et: Kui kasutate tulemüüri, veenduge, et FileZillal on lubatud ühenduda kõigi märgitud portidega.

en: If you use a router, make sure all these ports are forwarded to the machine you're running FileZilla on.
et: Kui kasutate ruuterit veenduge, et kõik need pordid oleks edasi suunatud (forwarded) masinani, kus töötab FileZilla.

en: If your router keeps changing the IP address, please contact your router manufacturer.
et: Kui ruuter ikka muudab IP aadressi võtke ühendust tema tootjaga.

en: Import data from older version
et: Andmete import vanemast versioonist

en: Import settings
et: Impordi seaded

en: Import successful
et: Import õnnestus

en: Improperly quoted association.
et: Valesti määratud seos.

en: In active mode, FileZilla has to listen on a port for data transfers. You have to specify which ports FileZilla will use.
et: Aktiivse laadi puhul kuulab FileZilla ühte porti andmete transpordi jaoks. Te peate selle pordi määrama.

en: In case you have a router, you will have to forward all available ports, as FileZilla has no influence on the ports your system chooses.
et: Juhul kui teil on ruuter, peate kõik võimalikud pordid edasi suunama, sest FileZilla ei avalda mingit mõju teie süsteemi pordivalikule.

en: In case you prefer automatic updates, you can enable automatic update checks in the settings dialog.
et: Kui te eelistate automaatset uuendamist, peate selle lubama seadetes.

en: In order to use active mode, FileZilla needs to know your external IP address.
et: Aktiivse laadi puhul peab FileZilla teadma teie välimist IP aadressi.

en: In passive mode, which is recommended for most users, FileZilla asks the server for a port and connects to the given port. Not much configuration has to be done for this.
et: Passiivse laadi puhul, mis on soovitatav enamiku kasutajate jaoks, FileZilla küsib serverilt porti ja ühendub sinna. Muid seadistusi selle jaoks pole vaja teha.

en: Incorrect password
et: Vale parool

en: Initializing TLS...
et: TLS ühenduse initsialiseerimine ...

en: Interactive
et: Interaktiivne

en: Interface
et: Liides

en: Interrupted by user
et: Katkestatud kasutaja poolt

en: Invalid Content-Length
et: Vigane sisu pikkus

en: Invalid HTTP Response
et: Vigane HTTP vastus

en: Invalid character sequence received, disabling UTF-8. Select UTF-8 option in site manager to force UTF-8.
et: Kuna võeti vastu vigane märgijada, keelatakse UTF-8. UTF-8 jõuga pealesurumiseks tee vastav valik saidihalduris.

en: Invalid chunk size
et: Vigane pinu suurus

en: Invalid data received
et: Vigased andmed

en: Invalid date
et: Vigane kuupäev

en: Invalid filename
et: Vigane failinimi

en: Invalid host, after closing bracket only colon and port may follow.
et: Vigane host: peale lõpetavat sulgu on lubatud ainult koolon ja port.

en: Invalid input
et: Vigane sisend

en: Invalid port given. The port has to be a value from 1 to 65535.
et: Vale pordi number. Pordi numbriks võib olla väärtus vahemikust 1 kuni 65535.

en: Invalid protocol specified. Valid protocols are:
    ftp:// for normal FTP,
    sftp:// for SSH file transfer protocol,
    ftps:// for FTP over SSL (implicit) and
    ftpes:// for FTP over SSL (explicit).
et: Määrati vigane protokoll. Võimalikud protokolli variandid oleks:
    ftp:// normaalne FTP,
    sftp:// protokoll faili ülekandeks üle SSH,
    ftps:// FTP üle SSL-i (varjatud - implicit) ja
    ftpes:// FTP üle SSL-i (otsene - explicit).

en: Invalid response code
et: Vigane vastuse kood

en: Invalid site path
et: Vigane aadress

en: Invalid size in condition
et: Tingimuse vigane suurus

en: Invalid username given.
et: Vigane kasutajanimi

en: Keep directories on top
et: Hoia kataloogid nimekirja alguses

en: Keep in mind that not all servers support this feature and may return incorrect listings if this option is enabled. Although FileZilla performs some tests to check if the server supports this feature, the test may fail.
et: Kõik serverid ei pruugi toetada seda omadust ja võivad anda ebakorrektse nimekirja, kui see valik on lubatud. Kuigi FileZilla püüab tuvastada serveri sellekohast võimekust, võib kontroll ebaõnnestuda.

en: Key exchange
et: Võtmevahetus

en: L&owest
et: M&adalaim

en: Language
et: Keel

en: Language changed
et: Keel muudetud

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Layout
et: Paigutus

en: Limit for concurrent &downloads:
et: Konkureerivate &allalaadimiste limiit:

en: Limit for concurrent &uploads:
et: Konkureerivate &üleslaadimiste limiit:

en: Limit local ports
et: Kohalike portide piirangud

en: Limit size of logfile
et: Määra logifaili maksimaalne suurus

en: Limit:
et: Maksimaalselt:

en: Line length exceeded
et: Rea lubatud pikkus ületatud

en: Listen socket closed
et: Jälgitav ühendus suleti

en: Listing:
et: Loetelu:

en: Lo&west available port:
et: &Madalaim vaba port:

en: Local
et: Kohalik:

en: Local file
et: Kohalik fail

en: Local file does not exist.
et: Valitud faili ei leitud.

en: Local file is a directory instead of a regular file.
et: Kohalik fail pole fail vaid kataloog.

en: Local filters:
et: Kohalikud filtrid:

en: Local site:
et: Kohalik:

en: Locality:
et: Paikkond:

en: Log file
et: Logi fail

en: Logging
et: Logimine

en: Login data contains non-ASCII characters and server might not be UTF-8 aware. Cannot fall back to local charset since using proxy.
et: Sisselogimise andmed sisaldavad mitte-ASCII sümboleid ja server ei pruugi mõista UTF-8't. Proxy kasutamise tõttu ei saa kasutada lokaalset kooditabelit.

en: Login data contains non-ASCII characters and server might not be UTF-8 aware. Trying local charset.
et: Sisselogimise andmed sisaldavad mitte-ascii sümboleid ja server ei pruugi olla UTF-8-võimeline. Proovin lokaalset kooditabelit.

en: Login sequence fully executed yet not logged in. Aborting.
et: Login-jada täidetud, aga sisselogimine ebaõnnestus. Katkestan.

en: Low
et: Madal

en: Lowest
et: Madalaim

en: Lowest available port has to be a number between 1024 and 65535.
et: Väikseima vaba pordi number peab olema vahemikus 1024 kuni 65535.

en: Malformed chunk data: %s
et: Sobimatud pinuandmed: %s

en: Malformed header: %s
et: Sobimatu päis: %s

en: Malformed reply, server not sending proper line endings
et: Vigane vastus, server ei saada korrektseid realõppe

en: Manual transfer
et: Käsitsi ülekanne

en: Match all of the following
et: Sobivad kõigi järgnevate filtritega

en: Maximum simultaneous &transfers:
et: Samaaegsete &ülekannete maksimum:

en: Message log
et: Teadete logi

en: Message log position
et: Teadete logi asukoht

en: Minutes
et: Minutid

en: Move &down
et: Liiguta &alla

en: Move &up
et: Liiguta &üles

en: My Computer
et: Minu arvuti

en: My Documents
et: Minu dokumendid

en: My Sites
et: Minu saidid

en: N/a
et: Kasutamatu

en: Name
et: Nimi

en: Name already exists
et: Selline nimi on juba olemas

en: Name of bookmark already exists.
et: Järjehoidja nimi on juba olemas.

en: Name:
et: Nimi:

en: Need to enter filter name
et: Vaja sisestada filtri nimi

en: Need to specify a character encoding
et: On vaja määrata sümbolite kodeering

en: Network unreachable
et: Võrk pole ligipääsetav

en: New &Folder
et: Uus &kaust

en: New Book&mark
et: &Uus järjehoidja

en: New bookmark
et: Uus järjehoidja

en: New directory
et: Uus kataloog

en: New filter
et: Uus filter

en: New folder
et: Uus kaust

en: New site
et: Uus sait

en: Next to the transfer queue
et: Ülekande järjekorra kõrval

en: No
et: Ei

en: No category to export selected
et: Puudub kategooriate valik ekspordiks

en: No command given, aborting.
et: Käsklust pole antud, katkestan.

en: No external IP address set, trying default.
et: Välist IP aadressi pole seatud, proovime vaikeaadressi.

en: No files are currently being edited.
et: Ükski fail pole hetkel muutmisel

en: No filter name given
et: Puudub filtri nimi

en: No host given, please enter a host.
et: Palun sisestage puuduv serveri nimi.

en: No images available
et: Siin pilte pole.

en: No more files in the queue!
et: Failide järjekord tühi!

en: No name for the filterset given.
et: Filtrikogumikul puudub nimi.

en: No program associated with filetype
et: Failitüübiga pole seostatud ühtegi programmi

en: No sites available
et: Pole kättesaadavaid saite

en: No supported SOCKS5 auth method
et: Puudub toetatud SOCKS5 autentimismeetod.

en: No username given.
et: Kasutajanimi puudub.

en: None
et: Puudub

en: None of the following
et: Pole ükski järgnevatest

en: None selected yet
et: Pole veel valitud

en: Normal
et: Normaalne

en: Not connected to any server
et: Ei ole ühendatud ühegi serveriga

en: Not connected to any server.
et: Ei ole ühendatud ühegi serveriga.

en: Note that this feature is only supported using the FTP protocol.
et: See omadus on kasutatav ainult FTP protokolli puhul.

en: Note: This only works with plain, unencrypted FTP connections.
et: Märkus: Töötab vaid krüpteerimata FTP ühendusega.

en: Note: Using a generic proxy forces passive mode on FTP connections.
et: Märkus: Kasutades üldist proksit surutakse FTP-ühendustele peale passiivlaad.

en: Number of decimal places:
et: Kümnendikkohtade arv:

en: Number of retries has to be between 0 and 99.
et: Kordusühenduste arv peab jääma vahemikku 0 ja 99.

en: O&pen file
et: &Ava fail

en: O&verwrite
et: K&irjuta üle

en: On the following pages, the selected transfer mode will be configured, as well as the fallback mode if enabled.
et: Järgmistel lehtedel toimub valitud ülekande laadi seadistamine, kui seadete ennistamine on lubatud.

en: Once
et: Ükskord

en: Only the versions of FileZilla and the operating system you are using will be submitted to the server.
et: Serverile saadetakse ainult sinu FileZilla versioon ja kasutatav operatsioonisüsteem.

en: Open the Site Manager
et: Ava saidihaldur

en: Open the file.
et: Ava fail

en: Open the settings dialog of FileZilla
et: Avatakse FileZille seadistuste dialoog.

en: Opened as:
et: Avatud kui:

en: Opening failed
et: Avamine ebaõnnestus

en: Opens the Site Manager
et: Avatakse saidihaldur

en: Opens the directory listing filter dialog. Right-click to toggle filters.
et: Avab kataloogi kuvamise filtrid. Paremklikk aktiveerib filtrid.

en: Operating system problem detected
et: Leiti opsüsteemi viga

en: Organization:
et: Organisatsioon:

en: Other:
et: Muu:

en: Ov&erwrite if source newer
et: Kirjuta üle kui &uuem

en: Over&write if source newer
et: Kirjuta üle kui &uuem

en: Overview
et: Ülevaade

en: Overwrite &if source newer
et: Kirjuta üle kui &uuem

en: Overwrite if different size
et: Kirjuta üle kui erinev suurus

en: Overwrite if different size or source newer
et: Kirjuta üle kui erinev suurus või allikas uuem

en: Owner permissions
et: Omaniku õigused

en: Owner/Group
et: Omanik/grupp

en: P&roxy host:
et: Proksi s&erver:

en: PORT command tainted by router or firewall.
et: Käsklust PORT peab ruuter või tulemüür vigaseks.

en: Pa&ssive (recommended)
et: Pa&ssiivne (soovituslik)

en: Package
et: Pakett

en: Parameter not a valid URL
et: Parameeter pole valiidne URL

en: Pass&word:
et: Pa&rool:

en: Passive (recommended)
et: Passiivne laad (soovituslik)

en: Passive mode
et: Passiivne laad

en: Passive mode has been set as default transfer mode.
et: Passiivne laad on seatud vaikimisi ülekande laadiks.

en: Password required
et: Parool nõutud

en: Path
et: Kaustatee

en: Path cannot be constructed for directory %s and subdir %s
et: Kaustatee loomine kataloogile %s ja alamkaustale %s ebaõnnestus

en: Paths
et: Kaustateed

en: Pending removal
et: Eemaldamine ootel

en: Permission
et: Õigus

en: Permissions
et: Õigused

en: Please check http://filezilla-project.org for the most recent version of FileZilla.
et: FileZilla värskeima versiooni leiate saidilt http://filezilla-project.org

en: Please check on http://filezilla-project.org/probe.php that the server is running and carefully check your settings again.
et: Kontrollige http://filezilla-project.org/probe.php peal serveri töösolekut ning vaadake hoolikalt veelkord üle oma seaded.

en: Please check the package manager of your system for an updated package or visit http://filezilla-project.org to download the source code of FileZilla.
et: Kontrollige oma süsteemi pakihalduriga uuendatud paki olemasolu või külastage saiti http://filezilla-project.org FileZilla lähtekoodi allalaadimiseks.

en: Please configure any firewalls and routers so that FileZilla can establish outgoing connection to arbitrary ports.
et: Palun seadistage kõik tulemüürid ja ruuterid, et FileZilla saaks luua väljuva ühenduse suvalisse porti.

en: Please disable settings like 'DMZ mode' or 'Game mode' on your router.
et: Palun keelake oma ruuteril sellised seaded nagu 'DMZ mode' või 'Game mode'.

en: Please enter a custom date format.
et: Palun sisestage kohandatud kuupäeva vorming.

en: Please enter a custom time format.
et: Palun sisestage kohandatud kellaaja vorming.

en: Please enter a download speedlimit greater or equal to 0 KB/s.
et: Sisestage allalaadimise kiiruse piirväärtuseks suurem või võrdne 0 KB/s -ga.

en: Please enter a name for the new filter.
et: Palun sisestage nimi uuele filtrile.

en: Please enter a new name for the copied filter.
et: Palun sisestage kopeeritud filtrile uus nimi.

en: Please enter a new name for the filter set "%s"
et: Palun sisestage filtrikogumikule uus nimi: "%s"

en: Please enter a new name for the filter.
et: Palun sisestage filtrile uus nimi.

en: Please enter a number between 0 and 10 for the number of concurrent downloads.
et: Palun sisestage konkureerivate allatõmbamiste arv vahemikus 0 ja 10.

en: Please enter a number between 0 and 10 for the number of concurrent uploads.
et: Palun sisestage konkureerivate üleslaadimiste arv vahemikus 0 ja 10.

en: Please enter a number between 1 and 10 for the number of concurrent transfers.
et: Palun sisestage konkureerivate ülekannete arv vahemikus 0 ja 10.

en: Please enter a password for this server:
et: Sisestage selle serveri parool:

en: Please enter a path and executable to run.
    E.g. c:\somePath\file.exe under MS Windows or /somePath/file under Unix.
    You can also optionally specify program arguments.
et: Palun sisestage käivitatav fail ja tee temani.
    Näiteks c:\teekond\fail.exe MS Windowsis või /teekond/fail Unixis.
    Lisaks võite anda programmile argumente.

en: Please enter a timeout between 5 and 9999 seconds or 0 to disable timeouts.
et: Palun sisestage aegumise määr vahemikus 5 ja 9999 sekundit või 0 selle keelamiseks.

en: Please enter a unique name for this filter set
et: Sisestage sellele filtrikogumikule unikaalne nimi

en: Please enter a username for this server:
et: Sisestage serveri kasutajanimi:

en: Please enter a valid portrange.
et: Sisestage sobiv pordivahemik.

en: Please enter an URL where to get your external address from
et: Sisestage URL, millelt saaks teie välise aadressi

en: Please enter an update interval of at least 7 days
et: Palun sisestage uuendamiste intervalliks vähemalt 7 päeva

en: Please enter an upload speedlimit greater or equal to 0 KB/s.
et: Sisestage üleslaadimise kiiruse piirväärtuseks suurem või võrdne 0 KB/s -ga.

en: Please enter raw FTP command.
    Using raw ftp commands will clear the directory cache.
et: Sisestage FTP otsekäsklus.
    FTP otsekäskluste kasutamine tühjendab kataloogi vahemälu

en: Please enter the name of the directory which should be created:
et: Sisestage loodava kataloogi nimi:

en: Please enter username and password for this server:
et: Sisestage serveri kasutajanimi ja parool:

en: Please enter your external IP address
et: Sisestage oma väline IP aadress

en: Please enter your external IP address on the active mode page of this wizard. In case you have a dynamic address or don't know your external address, use the external resolver option.
et: Sisestage oma väline IP aadress selle nõustaja aktiivse laadi lehel. Juhul, kui teil on dünaamiline aadress või te ei tea oma aadressi, kasutage välist lahendajat.

en: Please follow the instructions carefully, as wrong configuration will prevent successful FTP connections.
et: Palun jälgige tähelepanelikult instruktsioone, sest vale konfiguratsioon ei võimalda edukaid FTP ühendusi.

en: Please make sure FileZilla is allowed to establish outgoing connections and make sure you typed the address of the address resolver correctly.
et: Veenduge, et FileZillal on lubatud luua väljuvaid ühendusi ja et te kirjutasite aadressi lahendaja aadressi korrektselt.

en: Please make sure the requested locale is installed on your system.
et: Palun veendu, et soovitud lokaal on su masinasse paigaldatud.

en: Please make sure your router is using the latest available firmware. Furthermore, your router has to be configured properly. You will have to use manual port forwarding. Don't run your router in the so called 'DMZ mode' or 'game mode'.
et: Veenduge, et ruuteris on uusim firmware. Samuti, et ruuter oleks õigesti seadistatud. Te peate kasutama manuaalset portide suunamist. Ärge kasutage ruuteris nn 'DMZ mode'-t või 'game mode'-t.

en: Please note that FileZilla has no influence on the port the server chooses. So the server might choose a port which your firewall thinks is only used by trojans or other malware. This might raise a false alarm you can safely discard.
et: Pange tähele, et FileZilla ei oma mingit mõju serveri pordivalikule. Seega server võib valida pordi, mida teie tulemüür peab troojakate ja muu saasta läbikäigu kohaks. See võib tekitada lisaprobleeme.

en: Please note that preserving timestamps on uploads on FTP, FTPS and FTPES servers only works if they support the MFMT command.
et: Ajaväärtuste säilitamine toimib ainult MFMT toega FTP, FTPS ja FTPES serveritesse faile laadides.

en: Please note that some servers might ban you if you try to reconnect too often or in too short intervals.
et: Pange tähele, et mõned serverid võivad keelduda ühendumast teiega kui proovite korduvühendusi liiga tihti või liiga lühikese intervalliga.

en: Please read http://wiki.filezilla-project.org/Date_and_Time_formatting for details
et: Rohkem infot loe saidilt http://wiki.filezilla-project.org/Date_and_Time_formatting

en: Please run this wizard again should you change your network environment or in case you suddenly encounter problems with servers that did work previously.
et: Käivitage nõustaja uuesti, et muuta oma võrgu keskkonna seadistust või juhul, kui teil tekivad probleemid serveriga, mis varemalt töötas.

en: Please select an action:
et: Valige tegevus:

en: Please select the categories you would like to import.
et: Valige kategooriad, mida soovite importida.

en: Please select the default transfer mode you would like to use.
et: Valige ülekande vaikelaad.

en: Please select the new attributes for the directory "%s".
et: Valige kataloogile "%s" uued atribuudid.

en: Please select the new attributes for the file "%s".
et: Valige failile "%s" uued atribuudid.

en: Please select the new attributes for the selected directories.
et: Seadke valitud kataloogidele uued atribuudid.

en: Please select the new attributes for the selected files and directories.
et: Seadke valitud kataloogidele ja failidele uued atribuudid.

en: Please select the new attributes for the selected files.
et: Seadke valitud failidele uued atribuudid.

en: Please update your firewall and make sure your router is using the latest available firmware. Furthermore, your router has to be configured properly. You will have to use manual port forwarding. Don't run your router in the so called 'DMZ mode' or 'game mode'. Things like protocol inspection or protocol specific 'fixups' have to be disabled
et: Palun uuendage oma tulemüürining veenduge, et ruuteris on uusim firmware. Samuti, et ruuter oleks õigesti seadistatud. Te peate kasutama manuaalset portide edastamist. Ärge kasutage ruuteris nn 'DMZ mode'-t või 'game mode'-t. Sellised asjad nagu protokolli kontroll või protokollipõhised "parandused" peaksid olema keelatud.

en: Please visit http://filezilla-project.org for more information about FileZilla.
et: Rohkem infot FileZilla kohta leiate saidilt http://filezilla-project.org.

en: Please visit http://filezilla-project.org to download the most recent version.
et: FileZilla värskeima versiooni allalaadimiseks külastage saiti http://filezilla-project.org.

en: Predefined Sites
et: Eeldefineeritud saidid

en: Preserving file timestamps
et: Faili ajaväärtuste säilitamine

en: Preview:
et: Eelvaade:

en: Primary connection and data connection certificates don't match.
et: Primaarse ühenduse ja andmete sertifikaadid ei ühti.

en: Prioritize directories (default)
et: Eelistused kataloogidel (vaikimisi)

en: Priority
et: Prioriteet

en: Privacy policy:
et: Privaatsuspoliitika:

en: Private &keys:
et: &Privaatvõtmed:

en: Pro&xy password:
et: Proksi p&arool:

en: Process &Queue
et: &Järjekorra täitmine

en: Proxy &port:
et: Proksi p&ort:

en: Proxy &user:
et: Proksi &kasutaja:

en: Proxy authentication failed
et: Proksi autentimine ebaõnnestus

en: Proxy handshake failed: %s
et: Proxy kätlus ebaõnnestus: %s

en: Proxy reply: %s
et: Proksi vastus: %s

en: Proxy request failed: %s
et: Proksi päring ebaõnnestus: %s

en: Proxy request failed: Unknown address type in CONNECT reply
et: Proksi päring ebaõnnestus: Tundmatu aadressitüüp CONNECT vastuses

en: Proxy set but proxy host or port invalid
et: Proksi on määratud, kuid server või port on vigane

en: Public Key Authentication
et: Avaliku võtmega autentimine

en: Public key algorithm:
et: Avaliku võtme algoritm:

en: Public permissions
et: Avalikud õigused

en: Queue has been fully processed
et: Järjekord on täielikult töödeldud.

en: Queue: %s%d %c
et: Järjekord: %s%d %c

en: Queue: %s%d MiB
et: Järjekord: %s%d MiB

en: Queue: %s%d bytes
et: Järjekord: %s%d baiti

en: Queue: empty
et: Järjekord: tühi

en: Queued files
et: Järjekorras olevad failid

en: Queueing:
et: Järjekord:

en: R&eboot system
et: S&üsteemi ümberlaadimine

en: R&emote directory tree
et: K&auge kataloogipuu

en: Raw FTP command
et: Puhas FTP käsk

en: Re&ad
et: Lo&e

en: Re&name
et: Nimeta ü&mber

en: Re-run the wizard and carefully check your settings and configure all routers and firewalls accordingly.
et: Käivita uuesti võrgu seadistamise nõustaja, vaata üle oma seaded ja seadista ruuterid/tulemüürid vastavalt.

en: Rea&d
et: Lo&e

en: Read-only
et: Ainult lugemisõigus

en: Really cancel current operation?
et: Kas tõesti katkestame käesoleva operatsiooni?

en: Really delete %d file? | Really delete %d files?
et[0]: Kustuta %d fail?
et[1]: Kustuta %d faili?

en: Really delete all selected files and/or directories?
et: Kas tõesti kustutame kõik valitud failid ja/või kataloogid?

en: Reason
et: Põhjus

en: Reboot now
et: Restardi nüüd

en: Rec&urse into subdirectories
et: Kaasa alamkataloogid

en: Received data tainted
et: Vastuvõetud andmed vigased

en: Reconnect information cannot be cleared while connected to a server.
    If you continue, your connection will be disconnected.
et: Taasühendamise infot ei saa kustutada, kui olete serveriga ühenduses.
    Jätkamise korral ühendus katkestatakse.

en: Reconnection settings
et: Korduvühenduse seaded

en: Reconnects to the last used server
et: Ühenda uuesti viimati kasutatud serveriga

en: Redirection to invalid address
et: Ümbersuunamine vigasele aadressile

en: Refresh the file and folder lists
et: Värskenda failide ja kaustade nimekirja

en: Remote
et: Server

en: Remote certificate not trusted.
et: Kaugsertifikaat ei ole usaldusväärne.

en: Remote file
et: Kauge fail

en: Remote file search
et: Kauge faili otsing

en: Remote filters:
et: Kaugkataloogi filtrid:

en: Remote path
et: Serveri kaustatee

en: Remote path cannot be parsed. Make sure it is a valid absolute path and is supported by the current site's servertype (%s).
et: Serveri kaustatee parsimine ei õnnestunud. Veenu, et see on korrektne ja et valitud serveritüüp (%s) toetab seda.

en: Remote path cannot be parsed. Make sure it is a valid absolute path and is supported by the servertype (%s) selected on the parent site.
et: Serveri kaustatee parsimine ei õnnestunud. Veenu, et see on korrektne ja et valitud vanema serveritüüp (%s) toetab seda.

en: Remote path cannot be parsed. Make sure it is a valid absolute path.
et: Serveri kaustatee parsimine ei õnnestunud. Veenu, et see on korrektne.

en: Remote path could not be parsed.
et: Serveri kaustatee parsimine ebaõnnestus

en: Remote path handling:
et: Serveri kaustatee arvestamine:

en: Remote path:
et: Serveri kaustatee:

en: Remote site:
et: Server:

en: Remove &all
et: Eemalda &kõik

en: Remove &selected
et: Eemalda &valitud

en: Rena&me
et: Nime&ta ümber

en: Rename file
et: Faili ümbernimetamine

en: Rename selected directory
et: Nimeta valitud kataloog ümber

en: Rename selected files and directories
et: Nimeta valitud failid ja kataloogid ümber

en: Renaming '%s' to '%s'
et: Ümbernimetamine '%s' -> '%s'

en: Res&ume
et: Jät&ka

en: Reset and requeue selected files
et: Tühista ja aseta valitud failid uuesti järjekorda

en: Resolving address of %s
et: %s 'i aadressi lahendamine

en: Resolving hostname
et: Serverinime lahendamine

en: Response:
et: Vastus:

en: Results:
et: Tulemused:

en: Resuming ASCII files can cause problems if server uses a different line ending format than the client.
et: ASCII failide jätkamine võib tekitada probleeme, kui server kasutab kliendist erinevat realõpu formaati.

en: Retrieving directory listing...
et: Laetakse kataloogi nimekirja...

en: Retrieving external IP address from %s
et: Välise IP aadressi vastuvõtt %s -lt

en: S&how files currently being edited...
et: &Näita muutmisel olevaid faile...

en: S&hutdown system
et: &Süsteemi väljalülitamine

en: S&kip
et: &Jäta vahele

en: S&top
et: &Stop

en: S&ynchronized browsing
et: &Sünkroniseeritud brausimine

en: Save settings?
et: Salvestame seaded?

en: Scanning for files to add to queue
et: Skaneerin järjekorda seatavaid faile

en: Scanning for files to upload
et: Skaneerin üleslaetavaid faile

en: Search directory:
et: Otsi kataloogist:

en: Search for files recursively.
et: Otsi faile rekursiivselt

en: Search for files that:
et: Otsi faile, mis:

en: Security information
et: Turvalisusinfo

en: See also: http://wiki.filezilla-project.org/Network_Configuration
et: Vaata ka: http://wiki.filezilla-project.org/Network_Configuration

en: Sele&ct server
et: &Vali server

en: Select &page:
et: &Vali lehekülg:

en: Select Entry:
et: Vali sisestus:

en: Select Theme
et: Vali teema

en: Select default action to perform if target file of a transfer already exists.
et: Vali vaikimisi tegevus juhuks, kui ülekande sihtfail on juba olemas.

en: Select default editor
et: Vali vaikimisi editor

en: Select default file exists action if the target file already exists. This selection is valid only for the current session.
et: Vali vaikimisi tegevus juhuks, kui sihtfail on juba olemas. See valik kehtib ainult käesolevale seansile.

en: Select default file exists action only for the currently selected files in the queue.
et: Vali vaikimisi tegevus juhuks, kui sihtfail on juba olemas, ainult järjekorras olevatele hetkel valitud failidele.

en: Select download location for package
et: Valige koht paki allalaadimiseks

en: Select file containing private key
et: Vali privaatvõtit sisaldav fail

en: Select file for exported data
et: Vali fail eksporditud andmetele

en: Select file for exported queue
et: Vali fail eksporditud järjekorrale

en: Select file for exported settings
et: Vali fail eksporditud seadetele

en: Select file for exported sites
et: Vali fail eksporditud saitidele

en: Select file to import settings from
et: Vali fail seadete importimiseks

en: Select file to upload
et: Vali üleslaetav fail

en: Select filename for converted keyfile
et: Vali konverditud võtmefailile nimi

en: Select how these files should be opened.
et: Vali kuidas neid faile avada.

en: Select target download directory
et: Vali sihtkaust

en: Select target filename
et: Vali failinimi

en: Select the categories to export:
et: Vali kategooriad ekspordiks:

en: Select the private data you would like to delete.
et: Valige kustutamisele minevad privaatsed andmed.

en: Selected %d directory with its contents for transfer. | Selected %d directories with their contents for transfer.
et[0]: Valitud %d kataloog koos oma sisuga ülekandeks.
et[1]: Valitud %d kataloogi koos oma sisuga ülekandeks.

en: Selected %d directory. | Selected %d directories.
et[0]: Valitud %d kataloog.
et[1]: Valitud %d kataloogi.

en: Selected %d file for transfer. | Selected %d files for transfer.
et[0]: Valitud %d fail ülekandeks.
et[1]: Valitud %d faili ülekandeks.

en: Selected %d file. Total size: %s | Selected %d files. Total size: %s
et[0]: Valitud %d fail. Kogusuurus: %s
et[1]: Valitud %d faili. Kogusuurus: %s

en: Selected %d file. Total size: At least %s | Selected %d files. Total size: At least %s
et[0]: Valitud %d fail. Kogusuurus: Vähemalt %s
et[1]: Valitud %d faili. Kogusuurus: Vähemalt %s

en: Selected %s and %s for transfer.
et: Ülekandeks valitud %s ja %s.

en: Selected %s and %s. Total size: %s
et: Valitud %s ja %s. Kogusuurus: %s

en: Selected %s and %s. Total size: At least %s
et: Valitud %s ja %s. Kogusuurus: Vähemalt %s

en: Selected editor does not exist.
et: Valitud editori ei leitud.

en: Selected file already being edited
et: Valitud fail on juba muutmisel

en: Selected file already opened.
et: Valitud fail on juba avatud.

en: Selected file is already loaded
et: Valitud fail on juba laetud

en: Selected file still being edited
et: Valitud fail on veel muutmisel

en: Selected filter only works for local files.
et: Valitud filter toimib vaid kohalike failide puhul.

en: Selected global bookmark and current server use a different server type.
    Use site-specific bookmarks for this server.
et: Valitud globaalne järjehoidja ja hetkel valitud server on erinevat tüüpi.
    Kasuta selle serveri puhul saidikeskseid järjehoidjaid.

en: Selected port usually in use by a different protocol.
et: Valitud port on tavaliselt kasutuses teise protokolli poolt.

en: Send FTP &keep-alive commands
et: Saada FTP elushoiuks vajalikke käsklusi

en: Send custom command to the server otherwise not available
et: Saada oma käsklus serverisse, kui muu ei ole võimalik

en: Sending keep-alive command
et: Saadetakse FTP elushoiuks vajalikku käsklust

en: Serial number:
et: Seerianumber:

en: Server did not properly shut down TLS connection
et: Server ei sulgend korrektselt TLS ühendust

en: Server does not support resume of files > %d GB.
et: Server ei toeta suuremate kui %d GB failide ülekande jätkatavust.

en: Server does not support resume of files > %d GB. End transfer since file sizes match.
et: Server ei toeta suuremate kui %d GB failide ülekande jätkamist. Lõpeta ülekanne, kui faili suurus kattub.

en: Server does not support resume of files > 2GB.
et: Server ei toeta suuremate kui 2GB failide ülekande jätkatavust.

en: Server does not support resume of files > 4GB.
et: Server ei toeta suuremate kui 4GB failide ülekande jätkatavust.

en: Server may not support resume of files > %d GB. End transfer since file sizes match.
et: Server võib mitte toetada suuremate kui %d GB failide ülekande jätkamist. Lõpeta ülekanne, kui faili suurus kattub.

en: Server might require an account. Try specifying an account using the Site Manager
et: Server nõuab kontot. Palun täpsustage Saidihalduris konto

en: Server sent an additional login prompt. You need to use the interactive login type.
et: Server saatis täiendavaks identifitseerimiseks login-viiba. Kasuta interaktiivset sisselogimise tüüpi.

en: Server sent passive reply with unroutable address. Passive mode failed.
et: Server saatis passiivse vastuse mittesuunatava aadressiga. Passiivne laad ebaõnnestus.

en: Server sent passive reply with unroutable address. Using server address instead.
et: Server saatis passiivse vastuse mittesuunatava aadressiga. Kasutame selle asemel serveri aadressi.

en: Server sent unexpected reply.
et: Server saatis vigase vastuse.

en: Server to client MAC:
et: Server-klient MAC:

en: Server to client cipher:
et: Server-klient šiffer:

en: Server&type:
et: Serveri &tüüp:

en: Server/Local file
et: Serveri/kohalik fail

en: Session details
et: Sessiooni detailid:

en: Set &Priority
et: Sea &prioriteet

en: Set permissions of '%s' to '%s'
et: Sea õigused '%s' -> '%s'

en: SetSocketBufferSize called without socket
et: SetSocketBufferSize käivitati ilma ühenduseta (socket)

en: Settings
et: Seaded

en: Show &raw directory listing
et: Näita &kataloogi algnimekirja

en: Show both directory trees and continue comparing?
et: Näita mõlemat kataloogipuud ja jätka võrdlemist?

en: Shows this help dialog
et: Kuvab selle abiakna.

en: Shutdown now
et: Lülita süsteem välja

en: Site &Manager entries
et: &Saidihalduri kirjed

en: Site Manager
et: Saidihaldur

en: Site Manager already open
et: Saidihaldur on juba avatud

en: Site does not exist.
et: Saiti ei leitud.

en: Site path has to begin with 0 or 1.
et: Aadress peab algama 0 või 1'ga.

en: Site path is malformed.
et: Kaustatee on vigane.

en: Site-specific bookmarks
et: Saidikesksed järjehoidjad

en: Site-specific bookmarks require the server to be stored in the Site Manager.
    Add current connection to the site manager?
et: Saidikesksed järjehoidjad vajavad kirjet saidihalduris.
    Lisa praegune ühendus saidihaldurisse?

en: Size
et: Suurus

en: Size formatting
et: Failisuuruse vormindamine

en: Size unknown
et: Suurus pole teada

en: Sk&ip
et: Jä&ta vahele

en: Skipping download of %s
et: %s allalaadimise vahelejätmine

en: Skipping upload of %s
et: %s üleslaadimise vahelejätmine

en: Some files are still being edited or need to be uploaded.
et: Mõned failid on ikka veel muutmisel või vajavad üleslaadimist.

en: Some misconfigured remote servers which are behind a router, may reply with their local IP address.
et: Mõned ruuterite taga asuvad halvasti seadistatud serverid võivad vastata oma lokaalse IP aadressiga.

en: Sort directories inline
et: Sorteeri kataloogid

en: Sort order cannot be changed if comparing directories.
et: Sorteerimisvalikut ei saa muuta kataloogide võrdlemisel.

en: Sorting
et: Sorteerimine

en: Sorting &mode:
et: Sorteerimise &viis:

en: Source and path of the drop operation are identical
et: Pukseerimisoperatsiooni algus ja teekond on identsed

en: Source and target file may not be the same
et: Lähte- ja sihtfail ei saa olla samad

en: Source and target of the drop operation are identical
et: Pukseerimisoperatsiooni algus- ja sihtkoht on identsed

en: Source file:
et: Lähtefail:

en: Speed limits
et: Kiiruste piirväärtused

en: Start transfer &immediately
et: &Alusta kohe ülekannet

en: Start with opened Site Manager
et: Alusta avatud saidihalduriga

en: Starting download of %s
et: %s allalaadimise alustamine

en: Starting upload of %s
et: %s üleslaadimise alustamine

en: Status
et: Staatus

en: Status:
et: Staatus:

en: Stop and remove &all
et: Peatu ja eemalda &kõik

en: Street:
et: Tänav:

en: Subject of certificate
et: Sertifikaadi subjekt

en: Successful transfers
et: Õnnestunud ülekanded

en: Summary of test results:
et: Testi tulemuste kokkuvõte:

en: Synchronized browsing
et: Sünkroniseeritud brausimine

en: Synchronized browsing has been disabled.
et: Sünkroniseeritud brausimine on välja lülitatud.

en: Syntax error
et: Süntaksi viga

en: Syntax error in command line
et: Käsureas süntaksi viga

en: System
et: Süsteem

en: TLS/SSL connection established, waiting for welcome message...
et: TLS/SSL ühendus loodud, ootan tervitusteadet ...

en: TLS/SSL connection established.
et: TLS/SSL ühendus loodud.

en: TTL expired
et: TTL aegunud

en: Target file already exists
et: Sihtfail on juba olemas

en: Target file:
et: Sihtfail:

en: Target filename already exists, really continue?
et: Sihtfaili nimi on juba kasutuses, kas tõesti jätkame?

en: Test results
et: Testi tulemused

en: Testing resume capabilities of server
et: Testitakse serveri võimalusi failide jätkatavuseks.

en: The Site Manager is opened in another instance of FileZilla 3.
    Do you want to continue? Any changes made in the Site Manager won't be saved then.
et: Saidihaldur on avatud Filezilla 3 teise instantsi poolt.
    Kas jätkame? Ühtki muudatust saidihalduris ei salvestata.

en: The Site Manager is opened in another instance of FileZilla 3.
    Please close it or the data cannot be deleted.
et: Saidihaldur on avatud Filezilla 3 teise instantsi poolt.
    Palun sulgege see või andmeid ei saa kustutada.

en: The address you entered was: %s
et: Aadress, mille sisestasite oli: %s

en: The bookmark could not be added.
et: Järjehoidjat ei saanud lisada.

en: The bookmarks could not be cleared.
et: Järjehoidjate puhastamine ebaõnnestus

en: The connection is encrypted. Click icon for details.
et: Ühendus on krüpteeritud. Detailide nägemiseks klõpsa ikoonil.

en: The custom login sequence cannot be empty.
et: Kohandatud login-jada ei saa olla tühi.

en: The default editor for text files could not be found.
et: Ei leitud vaikimisi kasutatavat tekstitoimetusprogrammi.

en: The default editor for text files is '%s'.
et: Vaikimisi kasutatav tekstitoimetusprogramm on '%s'.

en: The entered filter name already exists.
et: Sellise nimega filter on juba olemas.

en: The extension '%s' does already exist in the list
et: Laiend '%s' on juba nimekirjas

en: The file %s already exists.
    Please enter a new name:
et: Fail %s on juba olemas.
    Sisesta uus nimi:

en: The file '%s' could not be loaded or does not contain a private key.
et: Faili '%s' ei õnnestunud laadida või ei sisalda see privaatvõtit.

en: The file '%s' could not be loaded.
et: Faili '%s' ei õnnestunud laadida.

en: The file '%s' could not be opened:
    No program has been associated on your system with this file type.
et: Ei saa '%s' avada:
    Selle failitüübiga pole sinu süsteemis ühtegi programmi seostatud.

en: The file '%s' could not be opened:
    The associated command failed
et: Ei saa '%s' avada:
    Seostatud käsk ebaõnnestus

en: The file '%s' is not in a format supported by FileZilla.
    The file is also password protected. Password protected keyfiles are not supported by FileZilla yet.
    Would you like to convert it into a supported, unprotected format?
et: %s ei ole FileZilla poolt toetatud failiformaadis.
    Samuti on see parooliga kaitstud. Parooliga kaitstud võtmefailid ei ole FileZilla poolt veel toetatud.
    Kas soovite seda konvertida toetatud, kaitsmata formaati?

en: The file '%s' is not in a format supported by FileZilla.
    Would you like to convert it into a supported format?
et: '%s' ei ole FileZilla toetatud vormingus.
    Kas sa soovid seda teisendada toetatud vormingusse?

en: The file '%s' is password protected. Password protected keyfiles are not supported by FileZilla yet.
    Would you like to convert it into an unprotected file?
et: %s on parooliga kaitstud. Parooliga kaitstud võtmefailid ei ole FileZilla poolt veel toetatud.
    Kas soovite seda konvertida kaitsmata formaati?

en: The file selected as default editor does not exist.
et: Editoriks määratud faili ei leitud.

en: The file you have selected contains site manager data from a previous version of FileZilla.
    Due to differences in the storage format, only host, port, username and password will be imported.
    Continue with the import?
et: Valitud fail sisaldab andmeid FileZilla varasema versiooni saidihaldurilt.
    Formaatide erinevuse tõttu imporditakse ainult masinanimi, port, kasutajanimi ja parool.
    Kas jätkame impordiga?

en: The filename column can neither be hidden nor moved.
et: Failinime veergu ei saa peita ega liigutada.

en: The filename column cannot be hidden.
et: Failinime veergu ei saa peita.

en: The following files are currently being edited:
et: Järgnevad failid on hetkel muutmisel:

en: The global bookmarks could not be saved.
et: Globaalseid järjehoidjaid ei saanud salvestada.

en: The higher the debug level, the more information will be displayed in the message log. Displaying debug information has a negative impact on performance.
et: Kõrgem siluri tase annab rohkem infot teadete logisse. Siluri info näitamine mõjub negatiivselt töökiirusele.

en: The limit needs to be between 1 and 2000 MiB
et: Suurus peab jääma vahemikku 1 kuni 2000 MiB

en: The lowest available port has to be less or equal than the highest available port.
et: Väikseima vaba pordi number peaks olema väiksem või võrdne suurima vaba pordi numbriga.

en: The most recent version has been downloaded. Click on Finish to close FileZilla and to start the installation.
et: Kõige uuem versioon on alla laetud. Klikka Finish FileZilla sulgemiseks ja installeerimise käivitamiseks.

en: The most recent version has been downloaded. Please install like you did install this version.
et: Kõige uuem versioon on alla laetud. Palun installeerige see versioon tavalisel moel.

en: The queue will not be saved.
et: Järjekorda ei salvestata.

en: The selected categories have been imported.
et: Valitud kategooriad on imporditud.

en: The selected file contains importable data for the following categories:
et: Valitud fail sisaldab imporditavat infot järgmiste kategooriate jaoks:

en: The selected file is already being edited:
et: Valitud fail on juba muutmisel:

en: The selected file is still opened in some other program, please close it.
et: Valitud fail on juba avatud teise programmi poolt, palun sulgege see.

en: The selected file would be executed directly.
    This can be dangerous and damage your system.
    Do you really want to continue?
et: Valitud faili on võimalik otse käivitada.
    See võib olla süsteemile ohtlik.
    Oled kindel, et soovid jätkata?

en: The server could not be added.
et: Serverit ei saa lisada.

en: The server sent an unexpected or unrecognized reply.
et: Server saatis vigase või tuvastamatu vastuse.

en: The server uses following charset encoding for filenames:
et: Server kasutab failinimede kodeerimiseks järgmist kooditabelit:

en: The server's certificate is unknown. Please carefully examine the certificate to make sure the server can be trusted.
et: Serveri sertifikaat on tundmatu. Enne serveri usaldamist kontrolli hoolega sertifikaati.

en: The server's host key does not match the key that has been cached. This means that either the administrator has changed the host key, or you are actually trying to connect to another computer pretending to be the server.
    If the host key change was not expected, please contact the server administrator.
et: Serveri võti erineb salvestatud võtmest. Selle põhjuseks võib olla see, et administraator on vahetanud serveri võtme, või te püüate ühenduda teise arvutiga, mis teeskleb serverit.
    Kui võtme muutumine ei ole ootuspärane, võtke ühendust serveri administraatoriga.

en: The server's host key is unknown. You have no guarantee that the server is the computer you think it is.
et: Serveri hosti võti on tundmatu. Ei ole mingit garantiid, et server on just see arvuti, mis see teie arvates on.

en: The settings have been imported. You have to restart FileZilla for all settings to have effect.
et: Seaded on imporditud. Et need toimiksid, peaksite FileZilla uuesti käivitama.

en: The system will soon reboot unless you click cancel.
et: Süsteem läheb peagi restardile, kui sa ei klõpsa Loobu.

en: The system will soon shutdown unless you click cancel.
et: Arvuti lülitab end peagi välja, kui sa ei klõpsa 'cancel'.

en: The target file already exists.
    Please choose an action.
et: Sihtfail on juba olemas.
    Palun vali tegevus.

en: The test did not succeed. Do you really want to save the settings?
et: Test ei õnnestunud. Kas tõesti tahate seaded salvestada ?

en: Themes
et: Teemad

en: This filter set cannot be removed.
et: Seda filtrikogumit ei saa kustutada

en: This filter set cannot be renamed.
et: Seda filtrikogumit ei saa ümber nimetada

en: This only works if you are not behind a router, else your system would just return your internal address.
et: See töötab ainult siis, kui te ei ole ruuteri taga. Vastasel juhul tagastab süsteem ainult teie sisemise aadressi.

en: This wizard will help you to properly configure any routers and firewalls you have and tests your configuration.
et: See nõustaja aitab teil seadistada kõik ruuterid ja tulemüürid ning kontrollib teie kasutatavat seadistust.

en: Time formatting
et: Kellaaja vorming

en: Time&out in seconds:
et: Aegu&mine sekundites:

en: Timeout
et: Aegumine

en: Timezone offsets: Server: %d seconds. Local: %d seconds. Difference: %d seconds.
et: Ajatsooni nihked: Server: %d sekundit. Kohalik: %d sekundit. Vahe: %d sekundit.

en: Title:
et: Tiitel:

en: To compare directories, both file lists have to be aligned.
et: Kataloogide võrdlemiseks peavad olema mõlemad joondatud.

en: To do this, the directory trees need to be both shown or both hidden.
et: Selleks tegevuseks peavad olema mõlemad kataloogipuud kas nähtaval või peidetud.

en: To support public key authentication, FileZilla needs to know the private keys to use.
et: Et toetada avaliku võtmega autentimist vajab FileZilla privaatvõtit.

en: Toggle directory comparison. Right-click to change comparison mode.
    
    Colors:
    Yellow: File only exists on one side
    Green: File is newer than the unmarked file on other side
    Red: Filesizes different
et: Võrdle/ära võrdle katalooge. Paremklõpsuga saad muuta võrdlusvalikuid.
    
    Värvid:
    Kollane: Fail on vaid ühes võrreldavas kataloogis
    Roheline: Värvitud fail on uuem kui võrreldav fail teises kataloogis
    Punane: Failisuurused erinevad

en: Toggles processing of the transfer queue
et: Näita/ära näita ülekande järjekorra toiminguid

en: Toggles the display of the local directory tree
et: Näita/ära näita kohalikku kataloogipuud

en: Toggles the display of the message log
et: Näita/ära näita teadete logi

en: Toggles the display of the remote directory tree
et: Näita/ära näita serveri kataloogipuud

en: Toggles the display of the transfer queue
et: Näita/ära näita ülekande järjekorda

en: Too long header line
et: Liiga pikk päise rida

en: Too many redirects
et: Liiga palju ümbersuunamisi

en: Trace:
et: Täitmine:

en: Transfer
et: Ülekanne

en: Transfer &direction
et: Ülekande suund

en: Transfer &type
et: &Ülekande tüüp

en: Transfer Mode
et: Ülekande laad

en: Transfer aborted by user
et: Ülekanne katkestatud kasutaja poolt

en: Transfer connection interrupted: %s
et: Ühendus katkestati: %s

en: Transfer settings
et: Ülekande seaded

en: Transferred data got tainted.
et: Ülekantud andmed on vigased

en: Transferring
et: Ülekanne

en: Transfers
et: Ülekanded

en: Treat files &without extension as ASCII file
et: &Loe laiendita failid ASCII failideks

en: Treat the &following filetypes as ASCII files:
et: Kohtle &järgnevaid failitüüpe ASCII-failidena:

en: Trust changed Hostkey:
et: Usalda muudetud serverivõtit:

en: Trust new Hostkey:
et: Usalda uut serverivõtit:

en: Trust the new key and carry on connecting?
et: Kas usaldad uut võtit ja jätkad ühendust?

en: Trust this certificate and carry on connecting?
et: Usalda seda sertifikaati ja jätka ühendust

en: Trust this host and carry on connecting?
et: Kas usaldad seda serverit ja jätkad ühendust?

en: Type
et: Tüüp

en: Type of FTP Proxy:
et: FTP proksi tüüp:

en: Type of generic proxy:
et: Üldise proksi tüüp:

en: U&pload
et: Ü&leslaadimine

en: U&pload limit:
et: Ü&leslaadimise piirkiirus:

en: U&se filetype associations if available
et: K&asuta failitüüpide seoseid kui võimalik

en: U&se system defaults
et: K&asuta süsteemi vaikeväärtusi

en: Unassigned error code %d
et: Vastavuseta veakood %d

en: Unit:
et: Üksus:

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown FTP proxy type, cannot generate login sequence.
et: Tundmatu FTP proksi tüüp, ei õnnestu luua login-jada.

en: Unknown SOCKS protocol version: %d
et: Tundmatu SOCKS protokolli versioon: %d

en: Unknown certificate
et: Tundmatu sertifikaat

en: Unknown host key
et: Tundmatu serveri võti

en: Unknown protocol version of SOCKS Username/Password Authentication subnegotiation: %d
et: Tundmatu SOCKS kasutajanimi/parool autoriseerimise versioon: %d

en: Unless these problems get fixed, active mode FTP will not work and passive mode has to be used.
et: Kuni nende probleemide lahendamiseni aktiivne FTP laad ei tööta ning kasutuses on passiivne laad.

en: Unless this problem gets fixed, active mode FTP will not work and passive mode has to be used.
et: Kuni selle probleemi lahendamiseni aktiivne FTP laad ei tööta ning kasutuses on passiivne laad.

en: Unsupported redirect
et: Mittetoetatud ümbersuunamine

en: Up&load and unedit
et: &Lae üles ja tühista muudatused

en: Update Check
et: Uuenduste kontroll

en: Update wizard
et: Täiendamise nõustaja

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Upload failed
et: Üleslaadimine ebaõnnestus

en: Upload selected directory
et: Lae valitud kataloog üles

en: Upload selected files and directories
et: Lae valitud failid ja kataloogid üles

en: Upload this file back to the server?
et: Laeme selle faili tagasi serverisse?

en: Upload this file to the server?
et: Laeme faili serverisse?

en: Uploading
et: Üleslaadimine

en: Uploading and pending removal
et: Laeb üles, eemaldamine ootel

en: Uploading and unediting
et: Lae üles ja tühista muudatused

en: Uploads
et: Üleslaadimised

en: Use &custom charset
et: Kasuta &kohandatud kooditabelit

en: Use &custom editor:
et: &Vali editor:

en: Use &default
et: Kasuta &vaikeväärtusi

en: Use &default editor for text files
et: Kasutatav tekstifailide jaoks vaikimisi tekstitoimetusprogrammi

en: Use &synchronized browsing
et: Kasuta &sünkroniseeritud brausimist

en: Use UTF-8 if the server supports it, else use local charset.
et: Kui server toetab, kasuta UTF-8't. Vastasel juhul kasuta kohalikku kooditabelit.

en: Use d&efault
et: Kasuta v&aikeväärtusi

en: Use server currently connected to
et: Kasuta hetkel ühendatud serverit

en: Use server from site manager
et: Vali server saidihaldurist

en: Use system &defaults
et: Kasuta süsteemi &vaikeväärtusi

en: Use the following IP address:
et: Kasuta järgmist IP aadressi:

en: Use the following port range:
et: Kasuta järgmist portide vahemikku:

en: Use the server's external IP address instead
et: Kasuta selle asemel serveri välist IP aadressi

en: Use this if you're behind a router and have a static external IP address.
et: Kasutage seda, kui te olete ruuteri taga ja omate staatilist välist IP aadressi.

en: Use this option if you have a dynamic IP address. FileZilla will contact the above server once each session as soon as you use active mode for the first time. Only the version of FileZilla you're using is submitted to the server.
et: Kasutage seda valikut siis, kui teil on dünaamiline IP aadress. FileZilla ühendub igal sessioonil ühe korra eelneva serveriga, kui te kasutate aktiivset laadi esmakordselt. Ainult see FileZilla versioon, mida kasutate, on lubatud ühenduma serveriga.

en: User:
et: Kasutaja:

en: Username cannot be a series of spaces
et: Kasutajanimi ei saa koosneda tühikutest

en: Using proxy %s
et: Kasutusel proksi %s

en: Using the wrong charset can result in filenames not displaying properly.
et: Vale kooditabeli puhul ei näidata failinimesid korrektselt.

en: Using this wizard you can check for available updates to FileZilla.
et: Kasutades seda nõustajat, võite kontrollida FileZilla uuenduste olemasolu.

en: Valid from:
et: Kehtiv alates:

en: Valid to:
et: Kehtiv kuni:

en: Verbose log messages from wxWidgets
et: Ohtrasõnaline logiteade wxWidgetsilt

en: Verifying certificate...
et: Sertifikaadi kontrollimine...

en: Very high
et: Väga suur

en: View hidden option set, but unsupported by server
et: Peidetud failide näitamine lubatud, kuid server ei toeta seda

en: View/Edit
et: Vaata/Muuda

en: Visible columns
et: Nähtavad veerud

en: W&rite
et: K&irjuta

en: Waiting
et: Ootamine

en: Waiting for browsing connection
et: Ootan ühenduste ülevaadet

en: Waiting for password
et: Ootan parooli

en: Waiting for transfer to be cancelled
et: Ootan ülekande katkestamist

en: Waiting to retry...
et: Ootan kordusühendust ...

en: Warning!
    
    A bug in Windows causes problems with FileZilla
    
    The bug occurs if you have
    - Windows Server 2003 or XP 64
    - Windows Firewall enabled
    - Application Layer Gateway service enabled
    See http://support.microsoft.com/kb/931130 for background information.
    
    Unless you either disable Windows Firewall or the Application Layer Gateway service,
    FileZilla will timeout on big transfers.
et: Hoiatus!
    
    Viga Windowsis põhjustab probleeme FileZillaga
    
    Viga võib tekkida siis kui
    - kasutate Windows Server 2003 või XP 64
    - on lubatud Windowsi tulemüür
    - töötab Application Layer Gateway teenus
    Taustainfoks vaata http://support.microsoft.com/kb/931130.
    
    Kui te ei lülita välja Windowsi tulemüüri või Application Layer Gateway teenust,
    annab FileZilla mahukatel ülekannetel vea.

en: Warning, ignoring data connection from wrong IP.
et: Hoiatus, ignoreerin andmeühendust valelt IP-lt.

en: Warning, use nightly builds at your own risk.
    No support is given for nightly builds.
    Nightly builds may not work as expected and might even damage your system.
    
    Do you really want to check for nightly builds?
et: Hoiatus, kasutage ööversioone ainult omal riskil.
    Ööversioonidele ei anta kasutajatuge.
    Ööversioonid ei pruugi toimida nii, nagu eeldatakse ja isegi võivad kahjustada teie süsteemi.
    
    Kas te tõesti tahate kontrollida ööversioone?

en: Warning: Potential security breach!
et: Hoiatus: Võimalik turvaprobleem!

en: What's new:
et: Uuendused:

en: Widescreen
et: Laiekraan

en: Wr&ite
et: Ki&rjuta

en: Wrong external IP address
et: Vale väline IP aadress

en: Wrong line endings
et: Valed realõpud

en: Yes
et: Jah

en: You are already using the most recent version of FileZilla. Please check again in future.
et: Te juba kasutate FileZilla värskeimat versiooni. Edaspidi, kui aega saate, korrake seda kontrolli.

en: You can use an x at any position to keep the permission the original files have.
et: Te võite kasutada x -i suvalisel positsioonil, et hoida originaalfaili õigusi.

en: You cannot import settings from FileZilla's own settings directory.
et: Te ei saa importida seadeid FileZilla enda seadete kataloogist.

en: You did not enter a new name for the file. Overwrite the file instead?
et: Te ei ole failile uut nime andnud. Kas kirjutame faili sellegipoolest üle?

en: You have to enter a hostname.
et: Te peate sisestama serverinime.

en: You have to enter a local directory.
et: Te peate sisestama kohaliku kataloogi.

en: You have to enter a valid IP address.
et: Te peate sisestama korrektse IP aadressi.

en: You have to enter a writable local directory.
et: Te peate sisestama kirjutatava kohaliku kataloogi.

en: You have to enter an account name
et: Te peate sisestama konto nime

en: You have to specify a user name
et: Te peate sisestama kasutajanime

en: You likely have a router or firewall which erroneously modified the transferred data.
et: Teil on arvatavasti ruuter või tulemüür, mis vigaselt muutis ülekantud andmeid.

en: You need to enter a name for the bookmark.
et: Te peate sisestama järjehoidja nime.

en: You need to enter a name for the log file.
et: Te peate sisestama logifaili nime.

en: You need to enter a properly quoted command.
et: Te peate sisestama korralikult jutumärkidega eraldatud käsu.

en: You need to enter a proxy host.
et: Te peate sisestama proksi serveri nime.

en: You need to enter a proxy port in the range from 1 to 65535
et: Te peate sisestama proksi pordi vahemikus 1-65535

en: You need to enter at least one path, empty bookmarks are not supported.
et: Sisesta vähemalt üks kaustatee, tühjad järjehoidjad pole lubatud.

en: You need to specify a local file.
et: Te peate sisestama kohaliku faili

en: You need to specify a remote file.
et: Te peate sisestama kauge faili.

en: You need to specify a remote path.
et: Te peate sisestama serveri kaustatee.

en: You need to specify a server.
et: Te peate sisestama serveri.

en: You should have no problems connecting to other servers, file transfers should work properly.
et: Teil ei tohiks olla probleeme ühendumisel teiste serveritega ja failide ülekanne peaks töötama korralikult.

en: begins with
et: alguses on

en: bytes
et: baiti

en: contains
et: sisaldab

en: ends with
et: lõpus on

en: equals
et: võrdub

en: file
et: fail

en: fzputtygen could not be started.
    Please make sure this executable exists in the same directory as the main FileZilla executable.
et: fzputtygen'i käivitamine ebaõnnestus.
    Palun veendu, et selle käivitusfail asub FileZillaga samas kaustas.

en: fzsftp could not be started
et: fzsftp startimine ebaõnnestus

en: greater than
et: suurem kui

en: group executable
et: grupi käivitatav

en: group readable
et: grupi loetav

en: group writeable
et: grupi kirjutatav

en: is equal to
et: võrdub

en: is set
et: on seatud

en: is unset
et: on seadmata

en: less than
et: väiksem kui

en: matches regex
et: vastab regulaaravaldisele

en: owner executable
et: omaniku käivitatav

en: owner readable
et: omaniku loetav

en: owner writeable
et: omaniku kirjutatav

en: unknown
et: tundmatu

en: world executable
et: kõigi käivitatav

en: world readable
et: kõigi loetav

en: world writeable
et: kõigi kirjutatav
