vlc 0.9.9 - en to ku translation catalogue (384 entries)

en:  Source   : %s
ku:  Çavkanî   : %s

en:  days
ku:  rojan

en: %s
    Downloading... %s/%s %.1f%% done
ku: %s
    Tê daxistin... %s/%s %.1f%% qeda

en: %u kb/s
ku: %u kb/ç

en: &Apply
ku: &Bisepîne

en: &Cancel
ku: &Betal

en: &Clear
ku: &Paqij Bike

en: &Close
ku: &Bigire

en: &Disc
ku: &Dîsk

en: &File
ku: &Pel

en: &Fullscreen
ku: &Dîmender Tije

en: &General
ku: &Giştî

en: &Go
ku: &Biçe

en: &Media
ku: &Medya

en: &Navigation
ku: &Navîgasiyon

en: &Network
ku: &Tor

en: &Open File...
ku: &Pelekî veke...

en: &Play
ku: &Lê bide

en: &Program
ku: &Bername

en: &Quit
ku: &Derkeve

en: &Save
ku: &Tomar bike

en: &Save as...
ku: &Cuda tomar bike...

en: &Select
ku: &Hilbijêre

en: &Tools
ku: &Amûr

en: &Video
ku: &Vîdeo

en: &Visualizations
ku: &Zindîkirin

en: &Zoom
ku: &Mezin/biçûk Bike

en: 1:File
ku: 1:Pel

en: AM radio
ku: AM radyo

en: Abkhazian
ku: Abxazî

en: Acid
ku: Asît

en: Acid jazz
ku: Acid Jazz

en: Acid punk
ku: Acid Punk

en: Action
ku: Çalakî

en: Activate
ku: Çalak bike

en: Add to Playlist
ku: Têxe Lîsteya Lêdanê

en: Add to playlist
ku: Têxe Lîsteya Lêdanê

en: Address
ku: Navnîşan

en: Advanced
ku: Pêşketî

en: Advanced Options
ku: Vebijêrkên Pêşketî

en: Advanced options
ku: Vebijêrkên pêşketî

en: Advanced options...
ku: Vebijêrkên pêşketî...

en: Advanced settings
ku: Mîhengên pêşketî

en: Albanian
ku: Albanî

en: All
ku: Hemû

en: Alternative
ku: Alternatif

en: Always on top
ku: Her dem li ser

en: Ambient
ku: Ambiyans

en: Amharic
ku: Amharî

en: Angle
ku: Qîraç

en: Application
ku: Bername

en: Aqua
ku: Zelal

en: Area
ku: Qad

en: Armenian
ku: Ermenî

en: Audio
ku: Deng

en: Audio CD
ku: CD ya Deng

en: Audio Channels
ku: Kanalên Dengê

en: Audio codec
ku: Kodkerê Dengê

en: Audio filters
ku: Parzinên Dengê

en: Audio mode
ku: Moda Dengê

en: Authors
ku: Nivîskar

en: Auto
ku: Bixweber

en: Automatic
ku: Ji bixwe

en: Background
ku: Rûerd

en: Bandwidth
ku: Firehiya Bandê

en: Basic
ku: Bingehîn

en: Basque
ku: Baskî

en: Bass
ku: Bas

en: Belarusian
ku: Belorusî

en: Bengali
ku: Bengalî

en: Black
ku: Reş

en: Blues
ku: Muzîka Xembar

en: Bookmark %i
ku: Bijare %i

en: Bosnian
ku: Bosnayî

en: Brightness
ku: Biriqandin

en: Broadcast
ku: Weşan

en: Broadcast:
ku: Weşan:

en: Browse...
ku: Bigere...

en: Bulgarian
ku: Bulgarî

en: Bytes
ku: Bayt

en: C
ku: kmr

en: CDDB port
ku: Dergeha CDDB

en: Cabaret
ku: Kabare

en: Cancel
ku: Betal

en: Cartoon
ku: Karton

en: Center
ku: Navîn

en: Change
ku: Biguherîne

en: Channel
ku: Kanal

en: Channel Name
ku: Navê Kanalê

en: Channels
ku: Kanal

en: Channels:
ku: Kanal:

en: Check for &Updates...
ku: Rojanekirinan &Kontrol Bike...

en: Chinese
ku: Çînî

en: Christian rap
ku: Christian Rap

en: Classical
ku: Klasîk

en: Clear
ku: Paqij Bike

en: Clone
ku: Klon bike

en: Close Window
ku: Paceyê Bigire

en: Color
ku: Reng

en: Color messages
ku: Rengê peyaman

en: Columns
ku: Sitûn

en: Comedy
ku: Pêkenî

en: Command
ku: Ferman

en: Commands
ku: Ferman

en: Comments
ku: Şîrove

en: Compiler:
ku: Berhevkar:

en: Compiler: %s
ku: Berhevkar: %s

en: Console
ku: Konsol

en: Continue
ku: Bidomîne

en: Contrast
ku: Kontrast

en: Control
ku: Kontrol

en: Copy
ku: Ji ber bigire

en: Copyright
ku: Mafê telîfê

en: Copyright (C)
ku: Mafê telîfê (C)

en: Country
ku: Welat

en: Create
ku: Biafirîne

en: Custom
ku: Bijare

en: Cut
ku: Jê bibe

en: Czech
ku: Çekî

en: Dance
ku: Dans

en: Danish
ku: Danîmarkî

en: Default Encoding
ku: Kodkirina Wekî Heyî

en: Default encoding
ku: Kodkirina wekî heyî

en: Delete
ku: Jê bibe

en: Device
ku: Amûr

en: Device name
ku: Navê Cîhaz

en: Device:
ku: Amûr:

en: Directory
ku: Peldank

en: Disc
ku: Dîsk

en: Discard
ku: Bavêje

en: Disco
ku: Disko

en: Display
ku: Dîmen

en: Display Settings
ku: Mîhengên Dîmenderê

en: Double Size
ku: Du caran mezin bike

en: Dream
ku: Xewn

en: Duration
ku: Dem

en: Edit Bookmarks
ku: Bijareyan Sererast Bike

en: Effects
ku: Efekt

en: Eject the disc
ku: Dîskê derxe

en: Electronic
ku: Elektronîk

en: Enable
ku: Çalak Bike

en: Encoding
ku: Şîfrekirin

en: End
ku: Dawî

en: English
ku: Îngilîzî

en: Erase
ku: Jê bibe

en: Errors
ku: Çewtî

en: Estonian
ku: Estonî

en: Ethnic
ku: Etnîk

en: Euro-Techno
ku: Eûro-Tekno

en: FM radio
ku: FM radyo

en: File
ku: Pel

en: File Format:
ku: Formata Pelî:

en: Filename
ku: Navê Pelî

en: Files
ku: Pel

en: Filter:
ku: Parzin:

en: Filters
ku: Parzin

en: Finish
ku: Dawî

en: Finnish
ku: Fînikî

en: Folder
ku: Peldank

en: Font
ku: Curenivîs

en: Font Size
ku: Mezinahiya curenivîsê

en: Font size
ku: Mezinahiya curenivîsê

en: Format
ku: Teşe

en: Forward
ku: Pêş

en: Frame rate
ku: Leza Çarçoveyê

en: Frequency
ku: Frekans

en: Fullscreen
ku: Dîmender Tije

en: Game
ku: Lîstik

en: General
ku: Giştî

en: General video settings
ku: Vebijêrkên Vîdeo yên Giştî

en: Geometry
ku: Geometrî

en: Georgian
ku: Gurcî

en: German
ku: Almanî

en: Gothic
ku: Gotîk

en: Gray
ku: Gewr(Boz)

en: Green
ku: Kesk

en: Group
ku: Kom

en: Gujarati
ku: Gucaratî

en: HTTP Proxy
ku: Proxy ya HTTP

en: HTTP proxy
ku: Proxy ya HTTP

en: Half Size
ku: Mezinahiya Nêvî

en: Hard rock
ku: Hard Rock

en: Hebrew
ku: Îbranî

en: Height
ku: Bilindahî:

en: High priority
ku: Asta bilind

en: Highest
ku: Bilindtirîn

en: Hindi
ku: Hindî

en: Hip-Hop
ku: Hîp-Hop

en: House
ku: Mal

en: Hue
ku: Kirpandina rengan

en: Hungarian
ku: Macarî

en: ID
ku: Nasname (ID)

en: Industrial
ku: Endustriyel

en: Information...
ku: Agahî...

en: Instrumental
ku: Enstrumental

en: Instrumental pop
ku: Popa Enstrumental

en: Instrumental rock
ku: Rocka Enstrumental

en: Interface
ku: Navrû

en: Italian
ku: Îtalyanî

en: Japanese
ku: Japonî

en: Jazz
ku: Caz

en: Jazz+Funk
ku: Jaz+Fûnk

en: Jungle
ku: Jûngle

en: Key:
ku: Mifte:

en: Korean
ku: Koreyî

en: Kurdish
ku: Kurdî

en: Language
ku: Ziman

en: Large
ku: Mezin

en: Latin
ku: Latîn

en: Lithuanian
ku: Lîtwanî

en: Lo-Fi
ku: Lo-Fî

en: Location
ku: Cih

en: Location:
ku: Cih:

en: Log to file
ku: Di pelekî de tomar bike

en: Lowest
ku: Nizmtirîn

en: Macedonian
ku: Makedonî

en: Media: %s
ku: Medya: %s

en: Menu
ku: Pêşek

en: Messages
ku: Peyam

en: Messages...
ku: Peyam...

en: Minimize Window
ku: Paceyê Veşêre

en: Miscellaneous
ku: Cur be cur

en: Mode
ku: Mod

en: Mongolian
ku: Mongolî

en: Mount Point
ku: Xala Girêdanê

en: Mouse Gestures
ku: Tevgerên Mişkê

en: Musical
ku: Muzîkal

en: Name
ku: Nav

en: Name:
ku: Nav:

en: Native American
ku: Amerîka Xwecîh

en: Navigation
ku: Navîgasiyon

en: Network
ku: Tor

en: Network settings
ku: Mîhengên Torê

en: New Age
ku: Dema Nûjen

en: New wave
ku: Bizava Nû

en: Normal
ku: Asayî

en: Normal Size
ku: Mezinahiya Asayî

en: Norwegian
ku: Norveçkî

en: Not Set
ku: Nehate Avakirin

en: Number of channels
ku: Hejmara kanalan

en: Number of rows
ku: Hejmara rêzikan

en: OK
ku: Temam

en: Off
ku: Girtî

en: Oldies
ku: Kevn

en: On
ku: Vekirî

en: Opacity
ku: Zebloqî

en: Open
ku: Veke

en: Open &Folder...
ku: &Peldankê Veke...

en: Open File
ku: Pelekî veke

en: Open File...
ku: Pelekî Veke...

en: Open Recent
ku: Ya herî dawî hatiye bikaranîn veke

en: Other
ku: Yên din

en: Paste
ku: Pê Ve Bike

en: Path
ku: Rê

en: Pause
ku: Bide sekinandin

en: Paused
ku: Hatiye Sekinandin

en: Percent
ku: Ji sedî

en: Persian
ku: Farsî

en: Play
ku: Lê bide

en: Play/Pause
ku: Lê Bide / Bide Sekinandin

en: Playlist
ku: Lîsteya Lêdanê

en: Playlist Files
ku: Pelên Lîsteya Lêdanê

en: Playlist...
ku: Lîsteya lêdanê...

en: Polish
ku: Polonî

en: Pop/funk
ku: Pop/Fûnk

en: Port
ku: Dergeh

en: Portuguese
ku: Portekîzî

en: Position
ku: Derawa

en: Prefix
ku: Pêşgir

en: Preset
ku: Pêş Avakirin

en: Prev
ku: Paşde

en: Profile
ku: Profîl

en: Program
ku: Sepan

en: Programs
ku: Sepan

en: Protocol
ku: Protokol

en: Punk
ku: Pûnk

en: Purple
ku: Mor

en: Quit
ku: Derkeve

en: Rating
ku: Nirxandin

en: Record
ku: Tomarkirin

en: Recording
ku: Tê tomar kirin

en: Red
ku: Sor

en: Refresh time
ku: Dema nûkirinê

en: Remove
ku: Rake

en: Resolution
ku: Bibiryar

en: Right
ku: Rast

en: Rock & roll
ku: Rock & Roll

en: Romanian
ku: Romanî

en: Rows
ku: Rêzik

en: Russian
ku: Rûsî

en: Saturation
ku: Têrbûn

en: Save
ku: Tomar bike

en: Save File
ku: Pelî Tomar Bike

en: Save Playlist to &File...
ku:  Lîsta Lêdanê Tomar Bike &Pelê...

en: Save file to
ku: Tomar bike

en: Save...
ku: Tomar Bike...

en: Scope
ku: Qad

en: Screen
ku: Dîmender

en: Search
ku: Lê bigere

en: Search Filter
ku: Parzina Lêgerînê

en: Select
ku: Hilbijêre

en: Select "Advanced Options" to see all options.
ku: Ji bo dîtina hemû vebijarkan "Vebijarkên Pêşveçûnî" hilbijêre.

en: Select File
ku: Pelekî hilbijêre

en: Select a file
ku: Pelekî hilbijêre

en: Select the file
ku: Pelekî hilbijêre

en: Serbian
ku: Sirpkî

en: Session
ku: Danişîn

en: Session name
ku: Navê Danişînê

en: Show Details
ku: Kîtekîtan Nîşan Bide

en: Simple
ku: Hêsan

en: Size
ku: Mezinahî

en: Sizes
ku: Mezinahî

en: Slovak
ku: Slovakî

en: Slovenian
ku: Slovenî

en: Sort
ku: Rêz Bike

en: Soul
ku: Rih

en: Soundtrack
ku: Muzîka Fîlim

en: Southern rock
ku: Rocka Başûrî

en: Space
ku: Feza

en: Spanish
ku: Spanî

en: Statistics
ku: Îstatîstîk

en: Stereo mode
ku: Mod a Stereo

en: Stop
ku: Rawestîne

en: Subtitles/OSD
ku: Binnivîs/OSD

en: Summary
ku: Kurte gotin

en: Swedish
ku: Swêdî

en: Tamil
ku: Tamîl

en: Tatar
ku: Tatarî

en: Techno
ku: Tekno

en: Techno-Industrial
ku: Tekno - Endustriyel

en: Text
ku: Nivîs

en: Thai
ku: Tay

en: Tibetan
ku: Tîbetî

en: Time
ku: Dem

en: To
ku: Bo

en: Tool
ku: Amûr

en: Tools
ku: Amûr

en: Top
ku: Jor

en: Top-Right
ku: Rast-Jor

en: Track
ku: Stran

en: Track number
ku: Hejmara Stranê

en: Tracks
ku: Stran

en: Trance
ku: Trans

en: Transparency
ku: Zebloqî

en: Transparent
ku: Zebloq

en: Tribal
ku: Trîbal

en: Type
ku: Cure

en: Ukrainian
ku: Ukraynî

en: Unset
ku: Ne Ava ye

en: Untitled
ku: Bênav

en: User name
ku: Navê bikarhêner

en: VLC preferences
ku: Mîhengên VLC

en: Video
ku: Vîdeo

en: Video codec
ku: Kodkerê Vîdeo

en: Video settings
ku: Vebijêrkên Vîdeo

en: Vietnamese
ku: Vietnamî

en: Visualizations
ku: Zindîkirin

en: Vocal
ku: Vokal

en: Volume
ku: Deng

en: Volume %d%%
ku: Deng %d%%

en: Wallpaper
ku: Rûerdê Sermasê

en: Width
ku: Firehî

en: Window
ku: Pace

en: Yellow
ku: Zer

en: Zoom
ku: Mezinkirin

en: [Display]
ku: [Dîmen]

en: [Player]
ku: [Lîstikvan]

en: [Playlist]
ku: [Lîsteya lêdanê]

en: all
ku: hemû

en: auto
ku: ji bixwe

en: bits
ku: bit

en: collapse
ku: teng bike

en: disabled
ku: bêçalak

en: end
ku: dawî

en: expand
ku: fireh bike

en: fast
ku: bilez

en: fixed
ku: sabît

en: no
ku: na

en: normal
ku: asayî

en: sec.
ku: çirke

en: simple
ku: hêsan

en: string
ku: merc

en: type
ku: cure

en: unknown type
ku: cureyê nenas
